Pożyczka na implanty piersi – kiedy warto po nią sięgnąć?

Naturalne piersi nie zawsze spełniają oczekiwania kobiet. Wiele z nich myśli o powiększeniu biustu, dlatego implanty piersi stają się coraz bardziej popularne. Operacje plastyczne piersi to jednak niemały wydatek. Ile trzeba zapłacić za zabieg?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Operacje plastyczne piersi, choć dość popularne, kosztują dużo. Ich ceny utrzymują się od wielu lat na podobnym poziomie, mimo że decyduje się na nie coraz więcej pań. Jedną z możliwości sfinansowania takiego zabiegu jest kredyt gotówkowy.

Ile kosztuje operacja powiększania piersi?

Implanty piersi nie są tanie – za powiększenie biustu zapłacić trzeba kilkanaście tysięcy złotych.

Jak sprawdzić, czy jestem w BIK?

Jak sprawdzić, czy jestem w BIK?

Jak sprawdzić BIK? To prostsze, niż się wydaje!

Całkowite koszty operacji zaczynają się od 12 000 zł. Na kwotę tę składają się ceny implantów, wydatki poniesione na konsultacje lekarskie i badania oraz koszt zabiegu, narkozy i pobytu w klinice. Same ceny implantów są różne – zależą w szczególności od typu oraz od marki producenta.

Zazwyczaj wybór odpowiednich implantów zapada po wspólnej konsultacji lekarza i pacjentki. Pod uwagę brane są takie czynniki, jak obecny rozmiar piersi, typ sylwetki, wzrost, wykonywana praca oraz prowadzona aktywność fizyczna. Cena jednego implantu wynosi od 3500 zł do nawet 5700 zł. Często koszty operacji biustu przekraczają możliwości finansowe pacjentki, która nie jest w stanie w krótkim czasie zgromadzić całej kwoty. Dlatego, aby spełnić swoje plany związane z nowym biustem, może skorzystać z oferty, jaką jest kredyt gotówkowy.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne piersi. KLIKNIJ I POLICZ

Kredyt gotówkowy online na implanty piersi

W dobie internetu szeroką ofertę kredytową banków i firm pożyczkowych można poznać, korzystając z komputera – bez potrzeby spędzania długich godzin w oddziałach. Taka praktyka jest wygodna zarówno dla banków oraz pośredników finansowych, jak i dla samych zainteresowanych kredytem. Kobieta planująca powiększyć biust nie musi też obawiać się o to, że pracownik banku zapyta ją o cel, na jaki zamierza zaciągnąć kredyt gotówkowy.

Samodzielnie, spędzając czas w domu, można poznać ofertę, natomiast przy użyciu wygodnego narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego – przeprowadzić symulację, oszacować koszty i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Wniosek o kredyt gotówkowy online można złożyć elektronicznie i w takiej samej formie czekać na decyzję kredytową, która często zapada jeszcze tego samego dnia.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation