Pożyczka na implanty jako sposób sfinansowania zabiegu

Implanty zębów to duży wydatek. Jednak często jest to jedyny sposób na przywrócenie ładnego uzębienia. Pożyczka na implanty może być sposobem na pokrycie kosztów leczenia. Jak ją pozyskać?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Brak pełnego uzębienia może mieć wiele przyczyn. Zazwyczaj dotyka osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych lub ofiary upadków. Zęby stałe stracić można jednak już w dzieciństwie, podczas zwykłej zabawy na podwórku. Piękny uśmiech jest wizytówką, natomiast brak zębów może być powodem kompleksów. Dlatego wiele osób podejmuje decyzję o wszczepieniu implantów.

Kradzież pieniędzy z konta - co dalej? Czy bank mi je zwróci?

Kradzież pieniędzy z konta. Co dalej? Czy bank mi je zwróci?

Czy skradzione z konta pieniądze są do odzyskania?

Zabiegi te cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem Polaków. Jeszcze kilka lat temu implanty można było wykonać jedynie za granicą lub w renomowanych klinikach. Natomiast dziś nawet nieduże rodzinne gabinety stomatologiczne współpracują z fachowcami, którzy trudnią się implantologią zębów.

Ile trzeba zapłacić za implanty zębów?

Uzupełnienie braków w uzębieniu przy zastosowaniu implantów to znaczny wydatek. Koszt jednego sztucznego zęba wynosi od 4 do 6 tysięcy złotych. Na kwotę tę składają się: wkład wszczepiany w kość pacjenta zwany potocznie implantem oraz element porcelanowy montowany na implancie.

Zazwyczaj jednak pacjent decydujący się na wszczepienie implantów wymaga uzupełnienia kilku lub nawet kilkunastu zębów. Wówczas liczyć się musi z wydatkiem rzędu kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych. Pacjenci zdecydowani na zabieg mogą skorzystać z kredytu gotówkowego – to jedna z opcji pozyskania takiej sumy w krótkim czasie.

Skąd pozyskać potrzebną sumę?

Banki oraz instytucje trudniące się pożyczkami posiadają oferty skierowane do pacjentów klinik chirurgii estetycznej, profesjonalnych gabinetów lekarskich i stomatologicznych. Każdy zainteresowany może się z nimi zapoznać i wybrać dla siebie najtańszy kredyt gotówkowy. Natomiast podjęcie ostatecznej decyzji ułatwić może kalkulator kredytu gotówkowego. Z jego pomocą można przybliżyć sobie warunki udzielenia kredytu gotówkowego, ustalić koszty, wysokość rat.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na implanty. KLIKNIJ I POLICZ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, i jednocześnie użytkowników internetu banki oferują wygodne rozwiązania, do których zaliczyć należy kredyt gotówkowy online. Bez wychodzenia z domu, kontaktując się z bankiem przy użyciu komputera lub telefonu, można złożyć wniosek o kredyt gotówkowy, a umowę podpisać przez pośredników lub otrzymać jej egzemplarz listownie. Cała procedura przebiega szybko i sprawnie.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation