Pożyczka na botoks sposobem na piękny wygląd?

Botox to w ostatnim czasie jedna z popularniejszych metod pozbywania się zmarszczek oraz innych oznak starzenia widocznych na twarzy. Czy jest to zabieg kosztowny? Jak zgromadzić środki na ten cel?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Zachowanie młodego wyglądu, zdrowej i jędrniej skóry – to priorytet wielu kobiet. Niestety oznaki starzenia w postaci zmarszczek, zmiany koloru skóry czy opadniętych policzków dotykają wcześniej czy później każdą z nas.

7 najczęściej czytanych tekstów na blogu FinAi w 2017 roku

7 najczęściej czytanych tekstów na blogu FinAi w 2017 roku

Blog FinAi ruszył w kwietniu zeszłego roku i od tamtego czasu opublikowaliśmy na nim kilkaset tekstów! Oto najlepsze z nich. Jedne były bardziej poważne - jak te dotyczące kredytów, bankowości czy bezpieczeństwa. Inne:

Botox może być rozwiązaniem dla kobiet pragnących zatrzymać na dłużej młodą cerę. Jednak zabieg wiąże się z niemałymi kosztami. Jedną z opcji jest wówczas zaciągnięcie pożyczki. Oferta banków jest dość szeroka, dlatego nietrudno znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy właśnie na ten cel.

Ile kosztuje botox?

Botox jest popularnym, chętnie wybieranym przez kobiety sposobem pozbycia się zmarszczek. Zabieg ten eliminuje widoczne zmarszczki mimiczne w okolicach oczu, ust czy na czole. Efekt zabiegu utrzymuje się przez kilka miesięcy – zazwyczaj jest to około pół roku – a za jedno ostrzyknięcie botoksem zapłacić trzeba kilkaset złotych.

Ceny za zabiegi przy użyciu botoxu są dość zróżnicowane i zależą od kilku czynników, m.in. od renomy i położenia wybranej kliniki oraz liczby miejsc, z których mają zostać usunięte zmarszczki. By wyeliminować je z całej twarzy, należy liczyć się z wydatkiem rzędu 2–3 tysięcy złotych. Nie jest to może kwota bardzo wysoka, jednak mimo wszystko często trudna do zgromadzenia. Dlatego w takim przypadku pomocny może się okazać kredyt gotówkowy.

Jak znaleźć kredyt gotówkowy na botox?

Szeroka oferta banków, z którą można się zapoznać, korzystając z internetu, pozwala każdej kobiecie znaleźć dla siebie najkorzystniejszy i najtańszy kredyt gotówkowy. Osoby zapracowane lub bardzo zajęte mogą starać się o kredyt gotówkowy zdalnie. Kalkulator kredytu gotówkowego jest narzędziem, które pozwala w szybki sposób poznać ofertę banków i innych pośredników finansowych, wstępnie oszacować zdolność kredytową, ustalić wysokość rat czy termin ich spłaty.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na botoks. KLIKNIJ I POLICZ

Każda osoba może telefonicznie lub przy użyciu odpowiedniego formularza skontaktować się z kredytodawcą i złożyć wniosek o kredyt gotówkowy online. Cała procedura przebiega sprawnie, a wypłata środków, po spełnieniu wszystkich warunków, może nastąpić jeszcze tego samego dnia.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation