Pożyczka na biust – czy to się opłaca?

Niejedna kobieta jest niezadowolona z wyglądu swojego biustu. Niektóre uznają go za zbyt mały, innym z kolei obfity biust sprawia na co dzień trudności. Jeszcze inne marzą o wypełnieniu i podniesieniu piersi. Operacje plastyczne piersi to jednak spory wydatek. Jak można zdobyć środki finansowe na ten cel?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Kobiety decydują się na operację plastyczną piersi ze względów czysto estetycznych, ale również mając na uwadze kwestie zdrowotne. Zbyt obfity biust może bowiem prowadzić do różnych dolegliwości: nadmiernie obciążać kręgosłup, utrudniać poruszanie się czy uprawianie sportu.

Jak wpisywać kod PIN w miejscu publicznym?

Jak wpisywać PIN w miejscu publicznym?

Jak ukryć kod PIN przed oczami osób trzecich? Jak nie dopuścić do sytuacji, w której kod PIN został skradziony?

Wydatek związany z przeprowadzeniem operacji plastycznej piersi przekracza jednak możliwości finansowe wielu osób. Jednym ze sposobów umożliwiających sfinansowanie takiego zabiegu jest kredyt gotówkowy. Szeroka oferta banków pozwala znaleźć i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, a pozyskane pieniądze przeznaczyć na pokrycie kosztów operacji.

Ile kosztuje operacja biustu?

Operacje plastyczne piersi to jedne z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii estetycznej. Tysiące kobiet w Polsce każdego roku poddaje się zabiegom powiększania, pomniejszania, czy też podniesienia piersi. Ceny za zabiegi są dość wysokie – wynoszą od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Wysokość ceny związania jest zazwyczaj z kilkoma czynnikami, a przede wszystkim metodą przeprowadzenia samego zabiegu. Powiększanie piersi można przeprowadzić przy użyciu własnej tkanki tłuszczowej – jest to ostatnio bardzo popularna i nieco tańsza propozycja (koszt około 5000 zł) lub przy użyciu specjalnie dobranych implantów. Ceny wypełnienia piersi przy zastosowaniu implantów to wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych.

Jak to sfinansować?

Kobiety zdecydowane na operację piersi mają możliwość pozyskania środków na zabieg m.in. poprzez zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Banki i inne instytucje finansowe posiadają szeroki wachlarz ofert. Każda osoba posiadająca zdolność kredytową może starać się o kredyt gotówkowy właśnie na ten cel. Propozycje banków poznać można, korzystając z informacji zamieszczonych w Internecie.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne biustu. KLIKNIJ I POLICZ

Natomiast wygodny i łatwy w użyciu kalkulator kredytu gotówkowego pozwala wstępnie oszacować koszty kredytu oraz wysokość rat. Dziś pożyczkę czy kredyt można otrzymać bez wielu zbędnych formalności. Jedną z takich dogodnych ofert jest kredyt gotówkowy online. Cała procedura odbywa się zdalnie, a kredytobiorca nie musi nawet wychodzić z domu. Podczas konsultacji z pracownikiem banku, która odbywa się telefonicznie lub online, można wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, a wstępna decyzja kredytowa zapada w przeciągu kilku minut.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation