Operacje plastyczne na kredyt – czy takie rozwiązanie się opłaca?

Zmiana wyglądu jest dla wielu osób sprawą bardzo ważną. Usunięcie defektów urody, pozbycie się nadmiaru skóry lub tkanki tłuszczowej – to dla niektórych coś, co pozwala na rozpoczęcie nowego życia. Czy operacje plastyczne na kredyt to dobre rozwiązanie?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Operacje plastyczne są z roku na rok coraz popularniejsze. Pozwalają m.in. na usunięcie mniejszych lub większych mankamentów urody oraz poprawę fizycznego i psychicznego stanu zdrowia pacjenta.

Kobiety poddają się operacjom plastycznym, by pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała, np. z brzucha czy pośladków, z którą nie potrafiły uporać się pomimo ćwiczeń i stosowania diety, czy też podnoszą biust, który po ciąży nie jest już tak jędrny jak wcześniej. Osoby w każdym wieku oddają się w ręce chirurgów plastycznych, by poprawić kształt uszu czy ich wielkość, zrobić korektę nosa lub krzywej przegrody, która utrudnia im oddychanie i sen, a przez to – normalne funkcjonowanie.

Ile kosztują operacje plastyczne?

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne. KLIKNIJ I POLICZ

Operacje plastyczne to szeroki termin, obejmujący cały wachlarz zabiegów korygujących urodę, rozmaite wady i defekty ciała. Jednakże każda operacja plastyczna wiąże się z poniesieniem znacznych kosztów. Ceny zabiegów są różne i zależą od kilku czynników – nie tylko od rodzaju operacji i sposobu jej przeprowadzenia, ale również od wyboru kliniki, w której zabieg ma zostać wykonany. Im większa, bardziej znana i ceniona klinika, tym wyższy koszt operacji. Np. zabieg powiększania biustu przy użyciu tkanki tłuszczowej pacjentki w jednej klinice to koszt od 4000 zł, a w innej, bardziej renomowanej – od 8000 zł wzwyż. Cena „od” świadczy, że każdy zabieg traktowany jest indywidualnie, i tak też określane jest ostatecznie wynagrodzenie chirurgów.

Operacje plastyczne, nawet te najmniej skomplikowane, do których zaliczyć można np. korektę odstających uszu, to koszt rzędu co najmniej 3000 zł. Zwykle są to kwoty zbyt wysokie, by można je było w łatwy sposób zgromadzić. Jednym z dostępnych rozwiązań jest wówczas skorzystanie z oferty banku lub firmy pożyczkowej.

Operacje plastyczne na kredyt

Każda osoba posiadająca stałe źródło dochodu oraz nienaganną historię kredytową ma szansę skorzystać z alternatywny, jaką jest kredyt gotówkowy, a otrzymane pieniądze przeznaczyć na pokrycie kosztów leczenia. Kalkulator kredytu gotówkowego, który można znaleźć w Internecie, pozwala poznać bliżej oferty instytucji finansowych – sprawdzić propozycje banków oraz wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Wiele spraw związanych z pozyskaniem kredytu można przeprowadzić na odległość, bez wychodzenia z domu – kredyt gotówkowy online pozwoli nam zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation