Operacja uszu na raty – czy to dobre rozwiązanie?

Popularne operacje plastyczne coraz częściej opłacane są przez pacjentów z pieniędzy pożyczonych od banków lub instytucji pozabankowych. Czy operacja uszu na raty się opłaca? Czy warto zaciągnąć kredyt gotówkowy na ten cel?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Operacje plastyczne, zarówno te stricte estetyczne, jak i te eliminujące problemy zdrowotne, potrafią znacząco poprawić komfort życia wielu pacjentów. Osoby z kompleksem odstających uszu często czują się skrępowane w towarzystwie innych, a nawet go unikają. Operacja odstających uszu nie jest natomiast zabiegiem skomplikowanym. Mogą być jej poddawane już dzieci, ale u nich zabieg ten wykonuje się w znieczuleniu ogólnym.

Dorośli mają zazwyczaj aplikowane znieczulenie miejscowe, bowiem operacja nie trwa długo i jeszcze tego samego dnia pacjent może wrócić do domu. Krótki jest także czas rekonwalescencji. Zabieg wykonywany jest w wielu polskich klinikach chirurgii plastycznej. Niestety jego koszty mogą być zbyt duże dla wielu zainteresowanych poprawą wyglądu swoich uszu. W tej sytuacji jedną z opcji do rozważenia jest rozłożenie kosztów operacji na raty.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na operację uszu. KLIKNIJ I POLICZ

Ile kosztuje operacja uszu na raty?

Każda osoba zdecydowana na operację uszu może starać się o rozłożenie płatności na raty lub o jednorazowy kredyt gotówkowy na ten cel. Koszt operacji uszu wynosi kilka tysięcy złotych. W zależności od położenia oraz renomy kliniki, a także reputacji i sławy zatrudnionych w niej lekarzy, za operację uszu zapłacić trzeba od 2 000 zł wzwyż. Nie zawsze środki te da się tak prędko zgromadzić, dlatego pacjenci mogą wybrać ratalną formę zapłaty lub wziąć kredyt na sfinansowanie zabiegu. Przed ostatecznym podjęciem decyzji, należy oczywiście poznać wszystkie dostępne możliwości.

Jak zdobyć kredyt gotówkowy?

Każda osoba zainteresowana kredytem na pokrycie kosztów operacji może wykorzystać kalkulator kredytu gotówkowego, by zapoznać się z ofertą banków, sprawdzić zdolność kredytową oraz otrzymać wstępne informacje co do wysokości zobowiązania i wszelkich jego.

Choć dane te nie są ostateczne, dają pewne rozeznanie sytuacji. Kredyt gotówkowy online jest natomiast propozycją banków skierowaną do osób ceniących sobie wygodę. Taka forma udzielania kredytów daje możliwość przeprowadzenia całej procedury w trybie online oraz pozwala szybko i bez wychodzenia z domu znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation