Operacja odstających uszu – kredyty jako sposób sfinansowania zabiegu?

Leczenie na raty oraz operacje i zabiegi na kredyt zyskują obecnie na popularności. Czy opłacenie kosztów operacji odstających uszu środkami pozyskanymi z kredytu to dobre rozwiązanie? Jak pozyskać taką pożyczkę od banku?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Kompleks odstających uszu może uprzykrzyć życie. Dlatego wiele osób, które nie potrafią lub nie chcą pogodzić się z wyglądem swoich uszu, podejmuje decyzję o poddaniu się operacji plastycznej. Większość klinik chirurgii plastycznej w Polsce operację odstających uszu przeprowadza rutynowo, bowiem sam zabieg nie jest skomplikowany i trwa niekiedy krócej niż godzinę.

Operacja odstających uszu wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym. W przypadku osób dorosłych zaleca się jednak znieczulenie miejscowe, po którym pacjent bardzo szybko dochodzi do siebie i jeszcze tego samego dnia może opuścić klinikę. Po zabiegu obszar uszu może być lekko obrzęknięty, ale wszystkie dolegliwości powinny ustać w przeciągu 10-14 dni. Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa do 8 dni. W tym czasie pacjent odbywa wizytę kontrolną, a następnie przychodzi na zdjęcie szwów.

Ile kosztuje operacja odstających uszu?

Operacja odstających uszu to znaczny koszt. W większości klinik w Polsce za zabieg ten zapłacić należy kilka tysięcy złotych. Najniższe ceny wynoszą 2 500 zł.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na operację odstających uszu. KLIKNIJ I POLICZ

Do kwoty tej doliczyć należy koszty konsultacji przedoperacyjnej, zleconych badań oraz dojazdów do kliniki. Pacjenci, którzy nie mają środków na pokrycie kosztów zabiegu, mogą skorzystać z opcji, jaką jest kredyt gotówkowy. Każda osoba zainteresowana kredytem może wstępnie oszacować swoją przy użyciu narzędzia, którym jest kalkulator kredytu gotówkowego

Jak pokryć koszty takiej operacji?

Operacje odstających uszu, pomimo wysokiej ceny, często są priorytetem dla osób chcących zmienić ich wygląd. Sposobem na pokrycie kosztów zabiegu mogą być kredyty gotówkowe lub pożyczki. Każda osoba posiadająca stałe źródło dochodu może wybrać dla siebie najtańszy kredyt gotówkowy w banku.

Procedura rozpatrywania wniosku przebiega sprawne, a decyzja często zapada jeszcze tego samego dnia. Osoby zainteresowane kredytem mogą uzyskać wiele informacji, korzystając z kalkulatora kredytu gotówkowego. Pozwala on wstępnie określić wysokość zobowiązania oraz poszczególnych rat. Dla jeszcze większej wygody kredytobiorcy banki oferują kredyt gotówkowy online – cała procedura odbywa się zdalnie, a osoba zainteresowana kredytem nie musi nawet udawać się do oddziału banku.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation