Operacja odstających uszu – kredyt jako sposób sfinansowania zabiegu

Odstające uszy mogą być przyczyną dyskomfortu zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Dlatego ich korekta to jedna z najczęściej wykonywanych operacji plastycznych. Czy warto skorzystać z kredytu na sfinansowanie takiego zabiegu?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Odstające uszy, zbyt duże i rzucające się w oczy, to kompleks wielu nastolatków, który często zostaje przeniesiony w życie dorosłe. Aby poprawić swój wygląd oraz samopoczucie, wiele osób decyduje się na operację odstających uszu. Jest to jednak zabieg kosztowny – czasem więc pacjenci podejmują decyzję o sfinansowaniu go z pożyczonych pieniędzy.

Ile kosztuje operacja odstających uszu?

Operacje plastyczne, których celem jest usunięcie defektów płatków uszu, ich zmniejszenie bądź też powiększenie w przypadku, gdy są nadmiernie zwinięte, to zabiegi przeprowadzane w wielu polskich klinikach chirurgii estetycznej. Operacje odstających uszu nie są zbyt skomplikowane i w przypadku osób dorosłych lekarze decydują się jedynie na zabieg w znieczuleniu miejscowym. Pacjent szybko dochodzi do siebie i jeszcze tego samego dnia może wrócić do domu. Po około dwóch tygodniach wszelkie dolegliwości pozabiegowe ustępują. Operacja odstających uszu to koszt od 2500 zł wzwyż. Jednak w niektórych klinikach za zabieg ten zapłacić trzeba aż 5000 zł, a nawet więcej. Taki wydatek często przekracza możliwości finansowe pacjenta, dlatego wielu z nich podejmuje decyzję o zasięgnięciu kredytu właśnie na ten cel.

Finansowanie operacji w dogodnych ratach

 Kredyty gotówkowe to obecnie bardzo szeroka oferta – od niewielkich kredytów konsumpcyjnych przyznawanych na dowolny cel, po kredyty udzielane w wysokich kwotach, dodatkowo ubezpieczone. Banki oraz inne instytucje trudniące się pożyczaniem pieniędzy publikują swoje oferty w Internecie, pozwalając tym samym, by każdy zainteresowany w szybki sposób, przy użyciu takiego narzędzia jak kalkulator kredytu gotówkowego, mógł znaleźć ciekawą ofertę.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne odstających uszu. KLIKNIJ I POLICZ

Kalkulator kredytu gotówkowego, na podstawie informacji wpisanych przez potencjalnego kredytobiorcę, w przybliżeniu oblicza wysokość rat, oprocentowanie kredytu, koszty kredytu, prowizji, ubezpieczenia. Każdy zainteresowany, spełniający wymagania stawiane przez kredytodawcę, może złożyć wniosek o kredyt gotówkowy online, a posiadając zdolność kredytową – wybrać najtańszy kredyt gotówkowy.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation