Nowy biust na kredyt – czy warto rozważyć takie rozwiązanie?

Każdego roku wiele kobiet z różnych względów decyduje się na nowy biust na kredyt. Czy ten sposób finansowania zabiegu jest opłacalny? Czy biust na kredyt to dobre rozwiązanie?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Obecnie pod hasłem nowy biust na kredyt gotówkowy kryje się znacznie więcej niż tylko popularny zabieg powiększania piersi – to również zmniejszanie ich rozmiaru, podniesienie, ujędrnienie, a także rekonstrukcja. Dziś medycyna estetyczna nie jest już kojarzona jedynie z dziedziną, która ma za zadanie podarować nowy wygląd wyłącznie we względów estetycznych. Medycyna estetyczna stanowi nieodzowną pomoc także w kwestiach zdrowotnych.

Duży biust nie zawsze jest ozdobą – potrafi nie tylko zaburzyć proporcję sylwetki, ale znacząco uprzykrzyć wykonywanie codziennych czynności. Na pomniejszanie piersi decydują się kobiety, u których z powodu dużego biustu pojawiły się np. wady postawy oraz choroby i zwyrodnienia kręgosłupa. Natomiast rekonstrukcja piersi pomaga kobietom przywrócić wygląd sprzed choroby, w wyniku której były zmuszone poddać się zabiegowi mastektomii.

Operacje plastyczne piersi, niezależnie od rodzaju, są dość kosztowne. Wielokrotnie kobiety, których zamysłem jest poprawa biustu, decydują się na opłacenie kosztów leczenia z pożyczonych pieniędzy. Szeroka oferta pozwala znaleźć i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy.

Ile kosztuje nowy biust na kredyt ?

Operacje plastyczne przeprowadzane w dobrych, renomowanych klinikach wymagają niemałego wkładu finansowego. Operacja powiększania biustu to wydatek od 5000 zł wzwyż w przypadku wypełnienia własnym tłuszczem, około 12 000 zł w przypadku wypełnienia przy użyciu implantów. Zabiegi pomniejszające piersi są równie kosztowne. Ceny wahają się od 4000 zł do 14 000 zł. Za rekonstrukcję i podniesienie biustu także trzeba zapłacić od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na nowy biust. KLIKNIJ I POLICZ

Takie kwoty nie zawsze udaje się w całości zgromadzić. Wówczas kobiety zdecydowane na nowy biust korzystają z takiego rozwiązania jak np. kredyt gotówkowy. Banki dysponują szeroką ofertą, z którą można zapoznać się w szybki i prosty sposób, korzystając z Internetu. Przydatnym narzędziem jest w tym względzie kalkulator kredytu gotówkowego.

Wystarczy wpisać odpowiednie dane, a kalkulator przeprowadzi symulację kosztów kredytu i obliczy wysokość poszczególnych rat. Po znalezieniu ciekawej oferty i podjęciu decyzji można zaciągnąć kredyt gotówkowy online. To wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu i energii, ponieważ wszystkie formalności dopełniane są za pośrednictwem sieci, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation