Niskie kredyty na powiększanie piersi – jak je znaleźć?

Zabieg powiększenia piersi zawsze wiąże się ze znacznym wydatkiem. Co zrobić w przypadku, gdy domowe środki finansowe nie pozwalają na pokrycie jego kosztów?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Powiększanie piersi należy do najczęściej wybieranych przez kobiety zabiegów upiększających. Każdego roku w Polsce i na całym świecie chirurdzy plastyczni przeprowadzają miliony operacji powiększania piersi, stosując wiele dostępnych metod. Do najpopularniejszych należą zabiegi przy użyciu implantów okrągłych, które nadają piersiom naturalny kształt.

W ostatnim czasie jednak coraz głośniej jest na temat możliwości powiększania biustu przy użyciu tkanki tłuszczowej pobranej z innej partii ciała. Najczęściej odpowiednią ilość tkanki lekarze odsysają z okolic bioder, brzucha lub pośladków, by następnie wprowadzić ją pod skórę w okolicy piersi.

Ile kosztuje operacyjne powiększanie piersi?

Operacje powiększania piersi przeprowadzane są w wielu polskich klinikach. Jednakże ich koszt wielokrotnie przekracza możliwości niejednej kobiety zdecydowanej na zmianę swojego wyglądu. Ceny operacji są zróżnicowane, zależą bowiem od kilku czynników, m.in. wielkości i renomy kliniki, jej położenia, lekarzy tam pracujących oraz wybranej metody zabiegu. W ofercie wielu prywatnych klinik można znaleźć zabieg powiększania piersi własną tkanką za cenę od 5000 zł.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na powiększenie piersi. KLIKNIJ I POLICZ

Chirurgiczne powiększanie piersi przy użyciu implantów jest nieco droższe. Ceny uzależnione są tu nie tylko od wyżej wskazanych czynników, ale również od rodzaju implantów. Mogą być to implanty okrągłe, anatomiczne, implanty wypełnione solą fizjologiczną, implanty wypełnione żelem silikonowym. Ze względu za strukturę implanty dzielimy na gładkie oraz teksturowane. Zabieg przy użyciu wybranych implantów piersi to już koszt przekraczający 10 000 złotych. Zgromadzenie tak wysokiej sumy jest niemałym problemem. Kredyt gotówkowy to jedna z opcji, która może pomóc w sfinansowaniu zabiegu.

Kredyt gotówkowy na operację – co warto wiedzieć?

Szeroka oferta kredytowa pozwala bez większych problemów i w szybki sposób znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy. Większość banków udziela niskich kredytów po sprawdzeniu wiarygodności klienta, nie ingerując w to, na jaki cel uzyskane środki mają być przeznaczone. Ponadto takie narzędzie jak kalkulator kredytu gotówkowego daje każdemu zainteresowanemu możliwość wstępnej weryfikacji ofert – pokazuje orientacyjny koszt kredytu oraz wysokość rat. Decyzja, czy kredyt gotówkowy online został przyznany, może zapaść nawet w trakcie kilku minut.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation