Lifting twarzy – kredyt jako sposób sfinansowania zabiegu

Poprawienie wyglądu to dla wielu kobiet bardzo istotna kwestia. Lifting twarzy jest coraz częściej wybieraną metodą korekty zmarszczek i innych oznak starzenia. Czy kredyt na lifting twarzy to dobre rozwiązanie?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Lifting to zabieg, którego celem jest odmłodzenie i poprawa wyglądu twarzy. Należy on do 10 najczęściej wykonywanych na świecie zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Operacyjny lifting twarzy polega na usunięciu nadmiernej ilości tkanki. Czasem lifting łączony jest również z przeszczepem tkanki tłuszczowej z innej partii ciała w rejony twarzy, co pozwala wymodelować jej kształt. Operacyjny lifting twarzy trwa kilka godzin, zazwyczaj od 2 do 5, w zależności od rodzaju i rozległości dokonywanych ingerencji. Zabieg odbywa się w znieczuleniu ogólnym. Po operacji pacjent zostaje w klinice jeszcze przez kilka dni.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Inną, mniej inwazyjną metodą odmłodzenia wyglądu twarzy jest zabieg przeprowadzany przy użyciu złotych nici, wykonywany metodą Gold Thread. Złote nici mogą być wszczepione w okolice policzków, podbródka, czoła, a nawet w takie obszary jak powieki i skronie. Zabieg przy użyciu złotych nici ma zatrzymać procesy starzenia i odmłodzić wygląd. Efekt jest widoczny i utrzymuje się przez kilka lat. Inne stosowane metody, m.in. przy użyciu kwasu hialuronowego, nie przynoszą aż tak widocznych i długotrwałych rezultatów.

Ile kosztuje lifting twarzy?

Lifting twarzy jest zabiegiem dość kosztownym. Operacja korygująca zmarszczki, bruzdy i fałdy na czole, brodzie i innych partiach twarzy to koszt od 11 000 zł do nawet 22 000 zł. Do ceny operacji doliczyć trzeba koszty konsultacji lekarskich, badań, pobytu w klinice oraz dojazdów.

Przez pewien czas po operacji nie można również powrócić do wszystkich codziennych obowiązków. Okres rekonwalescencji trwa kilka tygodni. W tym czasie osoba po zabiegu powinna powstrzymać się od wysiłku fizycznego. Aby sfinansować tak kosztowny zabieg, można sięgnąć po oferty kredytowe banków i innych instytucji zajmujących się udzielaniem pożyczek.

Jak wybrać kredyt gotówkowy na lifting twarzy?

Szczegółowe oferty i warunki udzielania kredytu gotówkowego przez banki można prześledzić w internecie. Pomocny może się okazać też kalkulator kredytu gotówkowego, który pozwoli na przybliżenie całkowitych kosztów kredytu oraz wysokości poszczególnych rat. Osoba zdecydowana na zabieg, posiadająca zdolność kredytową, ma szansę skorzystać z indywidualnych ofert przygotowanych specjalnie dla pacjentów prywatnych klinik.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na lifting twarzy. KLIKNIJ I POLICZ

Po analizie może zostać jej udzielony najtańszy kredyt gotówkowy, na korzystnych warunkach. Kredyt gotówkowy online to szeroki wachlarz produktów. Środki wypłacane są w wybranej formie, z uwzględnieniem terminów planowanych zabiegów.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation