Licówki na kredyt – sposób sfinansowania zabiegu

Leczenie uzębienia oraz inne zabiegi, takie jak zakładanie licówek, coraz częściej finansowane są przez pacjentów ze środków otrzymanych z kredytu. Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Problemy z uzębieniem dotykają wielu osób. Zęby mogą być nierówne czy mieć niezdrowy i nieatrakcyjny kolor. Mankamenty uzębienia można jednak eliminować. Jednym ze sposobów stosowanych przez stomatologów jest zakładanie licówek. Odpowiednio dobrane licówki potrafią skorygować kolor, kształt, wielkość zębów, ukryć uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, przetarcia czy przerwy między zębami. Leczenie stomatologiczne nie jest jednak tanie. W Polsce tylko niewielka część zabiegów jest refundowana przez państwo.

Ile kosztuje założenie licówek?

Założenie licówki jest natomiast często sprawą priorytetową dla osób, które krępują się szeroko uśmiechnąć. Ale jest to wydatek przekraczający często nasze możliwości finansowe. Licówki, pomimo swojej popularności, nadal kosztują sporo. Gabinety stomatologiczne oferują swym pacjentom możliwość wyboru pomiędzy licówkami porcelanowymi, których koszt wynosi od 1200 zł w górę za jedną sztukę, a licówkami kompozytowymi, akrylowymi, ceramicznymi, pełnoceramicznymi i ręcznie malowanymi, które są nieco tańsze i jednocześnie mniej trwałe. Całkowite skorygowanie wady uzębienia bardzo często wymaga założenia licówek na całym łuku.

Kredyt gotówkowy online na licówki

Koszt usunięcia mankamentów oraz wad w uzębieniu jest znaczny. Wówczas jednym z rozwiązań jest skorzystanie ze wsparcia w formie kredytu gotówkowego. Procedura przyznawania kredytów jest dość czytelna. Informacje można znaleźć na stronie kredytodawcy. Można także skorzystać z narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego. Pacjent zainteresowany uzyskaniem kredytu gotówkowego online może wstępnie sprawdzić swoją zdolność kredytową, wpisując wymagane dane: przeważnie wysokość stałego dochodu oraz zobowiązań miesięcznych. Cała procedura odbywa się płynnie.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabieg licówek. KLIKNIJ I POLICZ

Pracownicy instytucji finansowej, znając sytuację materialną klienta, jego zdolność i historię kredytową, w szybki sposób są w stanie przedstawić ofertę, jaką jest wybrany przez nich najtańszy kredyt gotówkowy. Narzędzia elektroniczne pozwalają na realizację wniosku kredytowego online. Jeśli zatem spełniamy wymagania kredytodawcy, możemy dopełnić wszelkich formalności i otrzymać kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation