Kredyt ratalny na zabiegi medyczne – czy to dobre rozwiązanie?

Decyzja o prywatnym leczeniu nie należy do najprostszych. Główną przyczyną jest ograniczony budżet, który niekiedy nie jest w stanie podołać całkowitym kosztom zabiegów. W takiej sytuacji niektórzy pacjenci sięgają po kredyt gotówkowy.

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Zabiegi medyczne przeznaczone są dla osób z różnymi problemami i schorzeniami. Problemy te mogą dotyczyć naszego zdrowia, ale także niezadowolenia z wyglądu zewnętrznego. Przykładowymi zabiegami medycznymi są badania obrazowe, rehabilitacja czy zabiegi chirurgii estetycznej, takie jak np. korekcja odstających uszu.

Bank PKO BP – wpłatomaty

PKO BP – wpłatomaty

Gdzie są wpłatomaty PKO BP? Ile jest wpłatomatów PKO BP w Polsce? Znajdź oddziały i dowiedz się, gdzie możesz wpłacić pieniądze.

Badania obrazowe (tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny i prześwietlenie) pomagają określić nasz stan zdrowia i podpowiadają lekarzowi prowadzącemu, jakie metody leczenia należy podjąć. Obecnie ciężko jest zapisać się na takie badania ze względu na ograniczone środki w ramach NFZ, co skutkuje długim okresem oczekiwania. Często pacjenci decydują się na wizyty prywatne, lecz to wiąże się zwykle z niemałymi kosztami. Aby zadbać o swoje zdrowie, musimy niekiedy wyłożyć na ten cel sporą sumę.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne. KLIKNIJ I POLICZ

Ile kosztują przykładowe zabiegi medyczne?

Koszty wybranych zabiegów medycznych są w większości przypadków uzależnione od kliniki oraz lekarza. Na same badania obrazowe możemy wydać 500-1000 zł wraz z konsultacją. Na rehabilitację kręgosłupa, w co należy wliczyć fizjoterapię, masaże lecznicze, ćwiczenia ruchowe, wydamy 1200-1800 zł. Podejmując decyzję o wykonaniu zabiegu plastycznego, musimy być przygotowani na ceny zaczynające się od ok. 2500 zł. Niewiele osób stać na tak wysoki, jednorazowy wydatek, dlatego jedną z opcji do rozważenia jest wówczas kredyt gotówkowy na pokrycie kosztów leczenia.

Kredyt gotówkowy na zabiegi medyczne

Kredyt gotówkowy może być sposobem na pozyskanie środków na sfinansowanie zabiegów medycznych. Tym bardziej, że pożyczoną kwotę można spłacić w ratach, dopasowanych do własnej kondycji finansowej.

Najtańszy kredyt gotówkowy można znaleźć, korzystając z tzw. kalkulatora kredytu gotówkowego, który wyszuka oferty banków dopasowane do naszych potrzeb. Jeśli zależy nam na czasie, w szybki i prosty sposób możemy wziąć kredyt gotówkowy online. W tej sytuacji nie musimy przedstawiać zaświadczenia o dochodach. Wystarczy wysłać wyciąg z konta, który udokumentuje stan naszych finansów.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation