Kredyt na powiększanie piersi – dobry sposób na sfinansowanie zabiegu?

Wiele kobiet marzy o zmianie wielkości swojego biustu, jednak marzenia te nie zawsze udaje się zrealizować. Czy zaciągnięcie kredytu gotówkowego na pokrycie kosztów operacji jest słuszną decyzją?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Powiększanie piersi to jeden z najpopularniejszych zabiegów chirurgii estetycznej. Operacje powiększania piersi przeprowadzane są w wielu krajach świata od ponad czterdziestu lat. W Polsce również cieszą się dużym zainteresowaniem. Są jednak dość drogie, tak więc panie zdecydowane na poddanie się zabiegowi muszą liczyć się z poniesieniem znacznych kosztów.

Ile kosztuje powiększanie piersi?

Operacja powiększania piersi to duży wydatek. Ceny są różne i zależą od kilku czynników: m.in. od kliniki, w której zabieg ma być przeprowadzony, renomy chirurga, techniki operacji oraz rodzaju implantów. Współczesne metody umożliwiają powiększanie piersi również poprzez przeszczep tkanki tłuszczowej pobranej z okolic pośladków, ud lub brzucha oraz korektę kształtu piersi przy użyciu kwasu hialuronowego. Jednak bez względu na wybraną metodę kobieta zdecydowana na powiększanie piersi musi liczyć się z wydatkiem rzędu kilku tysięcy złotych.

Czym są wakacje kredytowe?

Wakacje kredytowe - czym są i co powinieneś o nich wiedzieć

Czy od spłacania kredytu można „odpocząć”?

Większość klinik w Polsce zabieg powiększania piersi przy użyciu własnej tkanki tłuszczowej wycenia na 5–7 tys. złotych, zaś przy użyciu implantów koszt wzrasta do ponad 10 tys. złotych.

Zorganizowanie tak znacznej sumy może być trudne. Środki na sfinansowanie zabiegu można jednak uzyskać np. poprzez zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Szeroka oferta banków i innych instytucji finansowych, z którą można zapoznać się w Internecie, umożliwia każdej osobie posiadającej zdolność kredytową znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy z ratami w wysokości dostosowanej do indywidualnych możliwości.

Kredyt gotówkowy na powiększanie piersi

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na powiększenie piersi. KLIKNIJ I POLICZ

Swoje poszukiwania korzystnego kredytu warto rozpocząć od symulacji z pomocą kalkulatora kredytu gotówkowego. Jest on narzędziem, dzięki któremu w łatwy sposób sprawdzimy ofertę kredytową banków.

Każdy bank proponujący kredyt gotówkowy online udostępnia na swojej stronie kalkulatory kredytowe, dzięki którym można porównać oferty, sprawdzić całkowity koszt kredytu oraz wysokość poszczególnych rat. Kredyt gotówkowy przez Internet to wygodne rozwiązanie i nowoczesne rozwiązanie. Wystarczy, że po wnikliwej analizie wybierzemy ofertę, złożymy wniosek i poczekamy na jego zatwierdzenie.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation