Kredyt na pomniejszanie piersi jako sposób sfinansowania zabiegu

Zbyt obfity biust może być dla kobiety bardzo uciążliwy – jest przyczyną problemów z kręgosłupem i innych dolegliwości, bywa też powodem skrępowania. W takim wypadku warto pomyśleć o operacji pomniejszania piersi. Jak jednak zgromadzić środki na zabieg?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Celem zabiegu pomniejszania piersi jest podniesienie i poprawa kształtu biustu z jednoczesną redukcją jego rozmiaru, zmianą położenia oraz korektą wielkości otoczek. Efekt ten uzyskuje się poprzez usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, tkanki gruczołowej oraz skóry. Zbyt duży rozmiar biustu u kobiety może być znacznym utrudnieniem, wywoływać problemy ruchowe oraz zdrowotne. Kobiety, u których nadmiar tkanki tłuszczowej zgromadził się w piersiach, często nie mogą prowadzić aktywnego trybu życia, odczuwają dyskomfort oraz skrępowanie.

Jakie kupujemy prezenty na Pierwszą Komunię?

Rower czy konsola, czyli jakie prezenty kupujemy na Pierwszą Komunię?

Dziś kupujemy inne prezenty komunijne niż jeszcze kilka lat temu. Co kupić na Pierwszą Komunię w tym roku?

Zbyt duży biust może stanowić nadmierne obciążenie dla kręgosłupa, utrudniać oddychanie, zaburzać proporcje sylwetki, powodować bóle w obszarze karku, klatki piersiowej, pleców. Dlatego wiele kobiet z obfitym biustem decyduje się na jego zmniejszenie. Operacja pomniejszania piersi jest jednak zabiegiem kosztownym i zgromadzenie środków na jego pokrycie może być dla pacjentki bardzo trudne. Jedną z możliwości pozyskania pieniędzy na zabieg jest kredyt gotówkowy.

Ile kosztuje pomniejszanie piersi?

Operacja pomniejszania piersi wiąże się z przeprowadzeniem dość skomplikowanej procedury wstępnej. Przed zabiegiem należy wykonać szereg badań i konsultacji lekarskich, rzucić lub chociażby ograniczyć palenie oraz spożywanie alkoholu, zażywać odpowiednie leki i suplementy diety. Koszty zabiegu wahają się w zależności od kliniki i wynoszą minimum 7000 zł, choć zwykle jest to większa suma (12 000 zł i więcej). Zwykle jest to kwota zbyt wysoka, by móc ją swobodnie zgromadzić, dlatego jeśli kobieta zdecydowana jest na poddanie się operacji, może rozważyć propozycję, jaką jest kredyt gotówkowy online. Każda osoba, która posiada zdolność oraz historię kredytową, może złożyć wniosek o wybrany kredyt gotówkowy, a po jego otrzymaniu pożyczone pieniądze przeznaczyć na pokrycie kosztów operacji.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na pomniejszenie piersi. KLIKNIJ I POLICZ

Kalkulator kredytu gotówkowego – znajdź najtańszy kredyt gotówkowy

W internecie dostępna jest wygodna aplikacja – kalkulator kredytu gotówkowego. To narzędzie, które pozwala porównać oferty banków i podjąć decyzję, do której instytucji złożyć wniosek o kredyt gotówkowy. Warto dodać, że obecnie, w dobie Internetu, wszelkie kwestie związane ze złożeniem wniosku kredytowego można przeprowadzić szybko i sprawnie, bez wychodzenia z domu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation