Kredyt na plastykę powłok brzusznych – czy to dobre rozwiązanie?

Utrzymanie smukłej i wysportowanej sylwetki nie jest proste. Plastyka powłok brzusznych to rozwiązanie dla osób, które kiedyś były otyłe i po schudnięciu pozostał im nadmiar skóry w okolicach brzucha. Zabieg ten nie należy do najtańszych – skąd wziąć na niego środki?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Plastyka powłok brzusznych, inaczej zwana abdominoplastyką, polega na usunięciu nadmiaru fałdu skórno-tłuszczowego brzucha ze środkowej i dolnej jego części, a następnie naciągnięciu skóry w tych okolicach, aby poprawić jego wygląd. Zabieg ten przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, których mięśnie brzucha są osłabione czy też odseparowane od siebie. Operacja ma na celu przywrócenie brzuchowi płaskiego i równego wyglądu.

Ile kosztuje zabieg plastyki powłok brzusznych?

Ceny zabiegu plastyki brzucha uzależnione są od oferty danej klinki czy też indywidualnego cennika chirurga, i wahają się od 5000 zł do 20 000 zł. Rozbieżność cenowa wynika m.in. ze stopnia skomplikowania zabiegu – koszt uzależniony jest od wielkości nacięć powłok brzusznych oraz ilości usuwanego nadmiaru skóry.

Często zdarza się, że osoby zainteresowane zabiegiem muszą z niego zrezygnować, ponieważ nie mają wystarczającej kwoty na jego pokrycie. Jedną z dostępnych wówczas opcji jest wzięcie kredytu gotówkowego.

W jaki sposób można sfinansować realizację zabiegu?

Oprócz tradycyjnego sposobu wzięcia kredytu w placówce stacjonarnej, dostępna jest także taka opcja jak kredyt gotówkowy online. Wszystkie formalności załatwiamy przez Internet, dlatego nie musimy wychodzić z domu, aby podpisać stosowne dokumenty i otrzymać kredyt. Klienci oszczędzają dzięki temu swój czas, mogą też na spokojnie wybrać najlepsze dla siebie warunki.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne powłok brzusznych. KLIKNIJ I POLICZ

Poświęcając chwilę, można znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, dostosowany do naszych potrzeb, a najlepszym wirtualnym pomocnikiem jest tu kalkulator kredytu gotówkowego. Pozwoli on na szybkie porównanie ofert banków. Dostępny jest online, tym samym każdy użytkownik komputera może z niego skorzystać.

Po wpisaniu kilku potrzebnych danych wyliczane zostają nam orientacyjny koszt kredytu oraz wysokość rat. Dane te mogą się zmienić po uwzględnieniu niektórych czynników, np. zdolności kredytowej, jednak narzędzie pozwala na wstępny wybór najlepszej oferty.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation