Kredyt na plastykę odstających uszu – czy to dobry pomysł?

Plastyka odstających uszu, czyli korekta defektów małżowiny usznej, od dłuższego czasu króluje wśród zabiegów plastycznych. Jest to jednak zabieg dość kosztowny – w jaki sposób można go sfinansować?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Plastyka odstających uszu polega na modelowaniu chrząstki poprzez zmiany w kształcie powierzchni przedniej. W celu uniknięcia widoczności blizny, cięcie wykonywane jest na tylnej powierzchni małżowiny usznej – 1 cm od bruzdy tylnej.

Kluczowe jest, aby w czasie przeprowadzania zabiegu określić położenie elementów przedniej małżowiny usznej oraz odpowiadających im fragmentów tylnej małżowiny. W tym celu ucho przekłuwane jest igłami z tuszem. W czasie zabiegu tworzona jest wypukłość poprzez odpowiednie uformowanie chrząstki, która zszywana jest nićmi nieulegającymi rozpuszczeniu. Czas trwania zabiegu korekcji odstających uszu wynosi około 30–45 minut.

Jakie są koszty plastyki odstających uszu?

Decydując się na zabieg korekcji odstających uszu, należy przygotować się na spory wydatek. Ceny takiego zabiegu wahają się od 2500 zł do 7000 zł. Zależą one z reguły od położenia danej kliniki oraz jej prestiżu. Dla przykładu we Wrocławiu koszty takiej operacji wynoszą średnio 3500 zł, w Szczecinie – około 4200 zł, natomiast w Warszawie, w jednej z bardziej prestiżowych klinik, koszt zabiegu to 7000 zł. Zabieg ten, jak widać, nie należy do najtańszych, dlatego często pacjenci odkładają w czasie jego wykonanie. Nieraz zdarza się też, że osoby początkowo zainteresowane zabiegiem rezygnują z niego, gdyż wydanie jednorazowo takiej sumy przewyższa ich możliwości finansowe.

Finansowanie zabiegu – dostępne możliwości

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne odstających uszu. KLIKNIJ I POLICZ

Kredyt gotówkowy to forma finansowania, na którą można zwrócić uwagę, gdy brakuje środków na realizację zamierzonych celów – na przykład na pokrycie kosztów zabiegu. Najtańszy kredyt gotówkowy wyliczany jest na podstawie naszych dochodów, a wysokość rat dopasowywana jest do możliwości klienta. W wyborze jednej z propozycji kredytodawców pomocny może okazać się kalkulator kredytu gotówkowego. Wyszukuje on rozmaite oferty kredytowe i porównuje je ze sobą, co pozwala na znalezienie dobrze dopasowanego do naszych potrzeb i możliwości kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy online nie należy do tradycyjnych form finansowania, przez które rozumiemy składanie wniosku w placówce kredytodawcy. Wszelkie formalności związane z kredytem realizowane są w tym przypadku przez Internet, co pozwala znacznie zaoszczędzić czas.

 

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation