Kredyt na operację plastyczną uszu – czy warto go rozważyć?

Operacja plastyczna uszu może podnieść zachwianą samoocenę, ale wiąże się ona z wyłożeniem dużej sumy pieniędzy, na co nie stać większości osób. Wówczas jedną z opcji do rozważenia jest kredyt na pokrycie kosztów zabiegu.

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Operacja odstającej małżowiny usznej, fachowo nazywana otoplastyką, to jedna z najczęściej przeprowadzanych korekt plastycznych. Decydują się na nią ludzie w każdym wieku, borykający się z problemem nieproporcjonalnych uszu względem anatomicznej normy.

Zabieg polega na pomniejszeniu chrząstki ucha przez nacięcie, najczęściej w tylnej części małżowiny usznej, w celu odsłonięcia chrząstki i późniejszej zmiany jej grubości. Modelowanie kształtu ucha trwa stosunkowo krótko, bo ok. 1,5 godziny. Ostatnim etapem operacji jest założenie szwów stabilizujących chrząstkę tak, aby utrzymać ją trwale w pożądanym położeniu.

Ile kosztuje operacja plastyczna uszu?

Operacje plastyczne małżowiny usznej nie należą do tanich. Ich koszty zaczynają się od 2 tysięcy, a sięgają nawet 6 tysięcy złotych – w zależności od prestiżu kliniki i jej lokalizacji. Nie jest to zabieg refundowany przez NFZ. Problem odstających uszu dotyka natomiast ludzi o każdym statusie społecznym. Jedną z metod na pozyskanie środków służących do opłacenia zabiegu jest wzięcie kredytu gotówkowego.

Jak wygląda procedura uzyskania kredytu gotówkowego?

Kredyt gotówkowy nie musi oznaczać pochopnych kroków wiążących konsumentów na kilkanaście lat. Przed zaciągnięciem kredytu, na samym początku pomocny jest kalkulator kredytu gotówkowego, dzięki któremu można dokonać wstępnej selekcji ofert kredytowych proponowanych przez banki na podstawie własnych oczekiwań odnośnie oprocentowania i czasu trwania spłaty.<

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na operację plastyczną uszu. KLIKNIJ I POLICZ

Warto poświęcić czas, by wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, którego spłacenie nie będzie stanowiło wyzwania i nie obciąży nadmiernie portfela. Kolejny etap to udanie się do placówki banku w celu przedłożenia wymaganych dokumentów i podpisania umowy.

Proces ten można przyspieszyć dzięki temu, że banki wychodzą naprzeciw swoim klientom i udostępniają kredyt gotówkowy online. Stanowi on elastyczną formę zaciągania kredytów. Cała procedura odbywa się przez Internet, a wszystkie potrzebne dane przesyłane są elektronicznie w celu weryfikacji. Bardzo skraca to czas uzyskania kredytu. Jest to opcja dla osób, które cenią sobie oszczędność czasu i komfort.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation