Kredyt na lifting – czy to opłacalne?

Współczesna medycyna poczyniła spore postępy techniczne, dając nam szeroki zakres możliwości w kwestii poprawy naszego wyglądu. Wiele osób korzysta z zabiegów proponowanych przez chirurgów plastycznych. Jednym z nich jest lifting, funkcjonujący również pod nazwą rytidektomii. Jak wygląda zabieg i jakie są jego koszty?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Operacja jest przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym i polega na naciągnięciu skóry poprzez pozbycie się jej nadmiaru. Po takie rozwiązanie sięgają osoby chcące zlikwidować głębokie zmarszczki czy fałdy skóry nagromadzone na brzuchu (np. po ciąży). W przypadku liftingu twarzy chirurg nacina skórę, zaczynając od linii włosów na czole, kończąc na obszarze za uchem.

Jak wpisywać kod PIN w miejscu publicznym?

Jak wpisywać PIN w miejscu publicznym?

Jak ukryć kod PIN przed oczami osób trzecich? Jak nie dopuścić do sytuacji, w której kod PIN został skradziony?

Dzięki temu wygładzone zostają zmarszczki w okolicach czoła, skroni i policzków. Należy pamiętać, że zabiegi związane z poprawą stanu skóry na brzuchu nie wiążą się z usunięciem zbędnego tłuszczu, a lifting piersi tylko je ujędrnia i nie wpływa na ich rozmiar. Przed przystąpieniem do każdego z wyżej wymienionych zabiegów musimy skonsultować się z lekarzem oraz poddać określonym badaniom.

Ile kosztuje zabieg liftingu?

Operacja jest kosztowną inwestycją. Ceny mogą się wahać w zależności od miejsca na ciele, na którym chcemy dokonać zabiegu oraz miasta i gabinetu, który do tego celu wybierzemy. Przedział cenowy jest szeroki i mieści się w kwotach od niespełna 1 tys. zł po nawet 35 000 tys. zł. Taki wydatek może stanowić obciążenie dla naszego portfela, skutkując tym samym przełożeniem zabiegu bądź całkowitą rezygnacją z jego przeprowadzenia. Jeśli brakuje nam gotówki, możemy rozważyć opcję kredytu gotówkowego.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na lifting. KLIKNIJ I POLICZ

Kredyt stanowi rozwiązanie dla tych osób, które chcą sfinansować zabieg, nie nadwyrężając tym samym swoich finansów zbyt gwałtownie. Chcąc wybrać jak najtańszy kredyt gotówkowy dostępny na rynku, możemy skorzystać z szerokiej oferty banków, które porówna dla nas kalkulator kredytu gotówkowego z uwzględnieniem wybranych przez nas kryteriów. Pomoże nam również obliczyć dogodną dla nas ratę. Po wypełnieniu formularza kalkulator oszacuje odsetek płacony przy każdej racie oraz kwotę pieniężną, która pozostanie do spłaty. Należy pamiętać, że obliczenia mają charakter orientacyjny.

Jeśli zależy nam na czasie, możemy skorzystać z dostępnego w Internecie kredytu gotówkowego online, który jest szybki, dyskretny i bezpłatny. Formalności są ograniczone do minimum i możemy załatwić je bez wychodzenia domu. Decyzja o przyznaniu kredytu zapada w kilkanaście minut, a jego kwota jest zależna przede wszystkim od naszych miesięcznych dochodów i wydatków.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation