Kredyt na licówki jako sposób sfinansowania zabiegu

Licówki na kredyt? Warto, jeśli nie mamy na to przygotowanej gotówki. A ile kosztuje taki zabieg oraz czym się charakteryzuje?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Licówki są sposobem na poprawę uśmiechu. Stosuje się je po to, by skorygować kolor, kształt, a także wielkość zębów. Na licówki decydują się zazwyczaj osoby, których problemem jest trwałe przebarwienie zębów spowodowane leczeniem kanałowym, nadmiarem fluoru lub długotrwałym przyjmowaniem niektórych leków. Licówki są również sposobem na ukrycie uszkodzeń mechanicznych, pęknięć lub złamań zębów powstałych w wyniku różnych urazów.

Odpowiednio dobrana licówka pomaga ukryć przerwy między zębami oraz nierówność zębów, która występuje często wraz z różnymi wadami zgryzu. Przygotowanie zębów do założenia licówek wiąże się z co najmniej kilkoma wizytami w wybranym gabinecie stomatologicznym oraz z koniecznością pokrycia takich wydatków jak konsultacja wstępna czy rentgen zębów. Nierzadko osoba zdecydowana na wykonanie nałożenia licówek zmuszona jest zrezygnować z umówionego zabiegu, bowiem zgromadzone przez nią środki nie są wystarczające na pokrycie w całości kosztów leczenia.

Ile kosztują licówki?

Korekta wad uzębienia poprzez zastosowanie nakładek licówkowych to kosztowna inwestycja. Ceny za jedną licówkę są bardzo różne. Wahają się od 150 zł do nawet 2000 zł za sztukę. Cena zależy m.in. od kliniki, w której zabieg na być wykonany, jej renomy oraz od jakości samych materiałów. Obecnie pacjent może wybrać licówkę porcelanową lub kompozytową.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na sfinansowanie zabiegu. KLIKNIJ I POLICZ

Te drugie są znacznie tańsze, choć zabieg zazwyczaj nie kończy się na jednej licówce. Aby uzyskać odpowiedni efekt, licówki nakłada się na całym łuku. Do podanej ceny doliczyć należy koszty konsultacji lekarskiej, badań, wycisków oraz dojazdu. Łącznie pacjent musi wydać co najmniej kilka tysięcy złotych. Sprawy finansowe nie zawsze pozwalają na przeprowadzenie zaplanowanego zabiegu. Wielu osób po prostu nie stać na pokrycie tak drogiego przedsięwzięcia. Alternatywą może okazać się kredyt gotówkowy z dobrze dobraną ratą, którą swobodnie i bez zaległości spłacić może każdy posiadający stałe źródło dochodu.

Kalkulator kredytu gotówkowego – sprawdź, ile wyniesie rata

Kiedy finanse rodzinne nie pozwalają na sukcesywne gromadzenie oszczędności, które mają wystarczyć na pokrycie kosztów leczenia, kredyt gotówkowy może okazać się sposobem na osiągnięcie zaplanowanego celu. Właściwie dobrany kredyt, z odpowiednio niskimi ratami miesięcznymi, pozwoli zrealizować plan odzyskania ładnego i zdrowego uśmiechu bez zbędnych trudności. Kalkulator kredytu gotówkowego jest natomiast środkiem, za pomocą którego szybko i sprawnie można sprawdzić dostępne oferty, ustalić wysokość rat oraz określić całkowite koszty kredytu – oczywiście orientacyjnie.

Dzięki szerokiemu dostępowi do Internetu każdy zainteresowany zaciągnięciem kredytu gotówkowego w banku może też wystąpić o kredyt gotówkowy online. Jest to sposób na pozyskanie najtańszego kredytu gotówkowego bez potrzeby wychodzenia z domu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation