Kredyt na licówki – czy się opłaca?

Naprawa swojego uśmiechu – to ważne, jeśli przysparza nam to kompleksów. Zabieg założenia licówek nie jest drogi, nie warto więc odkładać go na później. Ile tak naprawdę kosztuje taki zabieg?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Pożyczka na licówki – czy to się opłaca?

Założenie licówek, czyli cieniutkich płatków przyklejanych do powierzchni zęba, to sposób na szybką i bezbolesną korektę uśmiechu. To najlepszy sposób na pozbycie się kompleksów – licówki poprawiają wygląd zębów, pozwalają na zakrycie wszelkich pęknięć i nieestetycznych przebarwień. Czasami są wręcz konieczne – zwłaszcza wtedy, gdy alternatywną opcją jest wstawienie sztucznych zębów. Licówki są jednak dość kosztowne. Zebranie funduszy na wykonanie zabiegu może nie być łatwe, ale tu z pomocą przychodzi kredyt gotówkowy – szybki sposób na pozyskanie dodatkowych środków.

Ile kosztują licówki?

To niestety dość droga inwestycja – zabieg jest bowiem czasochłonny i wymaga staranności, a sam koszt materiałów na licówki nie jest niski. Całkowity koszt założenia licówek jest zależny od kilku czynników: rodzaju kliniki, konkretnej oferty, liczby widocznych zębów, które chcesz wyrównać, a także od miasta.
Cena jednej licówki waha się w granicach od 150 do kilkuset złotych. To sprawia, że całkowity koszt zabiegu może wynieść od 1800 do nawet 10 tysięcy złotych. To bardzo wysoka kwota, dlatego wiele osób po wstępnej konsultacji stomatologicznej rezygnuje z zabiegu bądź odkłada go na później. To nie będzie konieczne – możesz bowiem sfinansować założenie licówek kredytem gotówkowym.

Kredyt gotówkowy – sposób na realizację marzeń?

Niezbyt atrakcyjny uśmiech może być wstydliwym problemem i przyczyną kompleksów. Dlatego nie warto rezygnować z wymarzonego zabiegu – zwłaszcza, że kredyt gotówkowy to wygodne i szybkie rozwiązanie. Pozyskane za jego pomocą środki można przeznaczyć na dowolny cel. Coraz więcej osób wykorzystuje je do realizacji kosztownych marzeń i planów, m.in. na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.
Najważniejszą zaletą takiego produktu bankowego jest szybkość decyzji kredytowej. Kredyt gotówkowy online możesz otrzymać w kilkanaście minut. To komfortowe rozwiązanie – nie musisz przejmować się nadmiarem formalności, załatwiać dodatkowych dokumentów ani stać w kolejce do punktu obsługi klienta. Wypełnienie wniosku zajmie Ci tylko chwilę, a czas oczekiwania na jego weryfikację także nie jest długi.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na licówki. KLIKNIJ I POLICZ

Kredyty gotówkowe online stają się coraz popularniejsze, więc na rynku bankowym ciągle pojawiają się nowe, atrakcyjne oferty. Znalezienie najtańszego kredytu gotówkowego nie jest łatwe, warto jednak poświęcić chwilę na dokładną analizę ofert banków i firm pożyczkowych. Przydatny okaże się kalkulator kredytu gotówkowego. Narzędzie to służy do wykonania symulacji, która podpowie Ci, jaka będzie wysokość całkowitej kwoty do spłaty. Pomoże Ci także w ustaleniu optymalnej liczby rat i ich wysokości. Nie ma sensu odkładać planów naprawienia swojego uśmiechu!

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation