Kredyt na leczenie ginekomastii – sprawdź, jak sfinansować zabieg

Ginekomastia, czyli coś, czym trzeba się zająć i to jak najszybciej. Co zrobić, kiedy brakuje na nią pieniędzy? Czy kredyt to dobry sposób, aby sfinansować pozbywanie się ginekomastii?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Ginekomastia to miejscowe zwiększenie tkanki gruczołowej sutków u mężczyzn i chłopców. Może ona dotknąć osoby w każdym wieku. Na przypadłość tę leczy się już wielu chłopców w wieku niemowlęcym, jak również mężczyzn dojrzałych. Ginekomastia może mieć podłoże fizjologiczne, ale może być także związana z przewlekłą chorobą lub nawet nowotworem. Ginekomastia fizjologiczna ustępuje zazwyczaj samoczynnie po upływie kilku miesięcy, jednak tej, która związana jest z chorobą lub przyjmowaniem leków nie należy bagatelizować.

Często stopień zaawansowania ginekomastii wymaga stosowania hormonów lub leków hamujących aktywność estrogenów. Niestety w przypadku tzw. ginekomastii samoistnej jedyną metodą na eliminację zbędnej tkanki gruczołowej i tłuszczowej jest zabieg chirurgiczny. Operacyjne leczenie ginekomastii związane jest z dość dużymi kosztami. Zabieg odpłatnie wykonywany jest w wielu specjalistycznych klinkach na terenie całego kraju. Sposobów leczenie jest kilka. Ich ceny są różne, wahają się od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Ile kosztuje ginekomastia?

Operacja chirurgiczna ginekomastii nie jest leczeniem skomplikowanym. Pacjent bardzo szybko dochodzi do siebie i może wrócić do swych codziennych obowiązków już po kilku dniach. Jednakże pomimo szerokiej dostępności i szybkiej rekonwalescencji, wielu zdecydowanych na zabieg mężczyzn musi z niego zrezygnować ze względów finansowych.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na leczenie ginekomastii. KLIKNIJ I POLICZ

Ceny są bardzo różne i wahają się w zależności od kliniki i sposobu przeprowadzenia zabiegu. Liposukcję wibracyjną ginekomastii wykonać można już za 8000 zł. Liposukcja ultradźwiękowa jest zabiegiem nieco tańszym i jej koszt oscyluje w granicach 4000–5000 zł.

Podana cena nie jest jednak jedynym wydatkiem. Trzeba zapłacić też m.in. za konsultację lekarską przed zabiegiem oraz wymagane przez lekarza badania. Jednorazowy wydatek kwoty kilku tysięcy złotych może być znacznym problemem dla pacjenta, dlatego jeśli jest on już zdecydowany na zabieg, pomocą może okazać się odpowiednio dobrany kredyt gotówkowy.

Kredyt gotówkowy na zabieg

Usunięcie nadmiaru gruczołów w okolicy sutków to dla wielu mężczyzn sprawa bardzo istotna. Ginekomastia jest problemem krępującym, który może utrudnić codzienne funkcjonowanie. Aby przywrócić sobie komfort życia oraz dobre samopoczucie, rozważyć można zaciągnięcie kredytu, który ułatwi pokrycie wydatków związanych z zabiegiem.

Kalkulator kredytu gotówkowego jest narzędziem, które wstępnie szacuje zdolność kredytową, wysokość poszczególnych rat oraz oprocentowania. Dzięki szerokiej ofercie banków każdy zainteresowany zabiegiem może znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy nawet bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek w formie elektronicznej. Kredyt gotówkowy online to niebywała wygoda – wszelkich formalności, aż po samą wypłatę gotówki, można dopełnić bez wychodzenia z domu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation