Kredyt na laserową korektę wzroku – czy to się opłaca?

Dobry wzrok w bardzo istotny sposób wpływa na normalne funkcjonowanie, z czasem jednak ulega pogorszeniu. Wpływ na taki stan rzeczy mogą mieć różne czynniki – wady wrodzone, długotrwałe korzystanie z urządzeń elektronicznych, praca i czytanie przy nieodpowiednim oświetleniu, jak również uwarunkowania genetyczne oraz nieuniknione starzenie się całego organizmu. Eliminacja wady wzroku jest możliwa – a to dzięki zabiegowi laserowej korekcji. Co warto o nim wiedzieć?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Zabieg laserowej korekty wzroku może przywrócić dawną ostrość widzenia, ale nie należy on do najtańszych.

Ile kosztuje laserowa korekta wzroku?

Koszt wykonania laserowej korekty wzroku metodą LASIK wynosi około 2700 zł — to cena za jedno oko. Jest to rozwiązanie najtańsze – leczenie metodami FLEX i SMILE to wydatki rzędu odpowiednio ok. 4400 zł oraz 5200 zł. Kwota wzrasta oczywiście dwukrotnie w przypadku leczenia obojga oczu, może także ulegać wahaniom w zależności od placówki i jej renomy, miasta, w którym wykonamy zabieg, a także cennika samego lekarza okulisty, który miałby się go podjąć.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Koszty laserowej korekty wzroku, zwłaszcza jeżeli miałaby ona dotyczyć obojga oczu, mogą przekroczyć nasze możliwości finansowe. Jeśli jesteś zdecydowany na zabieg laserowej korekty wzroku, ale zależy Ci na tym, żeby zachować stabilność finansową, pomocny może okazać się kredyt gotówkowy. Te dodatkowe pieniądze można wykorzystać na dowolny cel.

A może kredyt gotówkowy?

W przypadku braku kwoty, którą moglibyśmy przeznaczyć na leczenie, warto rozważyć opcję, jaką jest kredyt gotówkowy. O uzyskanie takiego kredytu można obecnie coraz częściej wnioskować nie tylko w siedzibie kredytodawcy, ale także przez internet. Kredyt gotówkowy online to sposób na zaoszczędzenie cennego czasu. Oferta jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu każdy zainteresowany będzie mógł znaleźć propozycję dostosowaną do jego preferencji i zdolności spłaty zobowiązania.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na korektę wzroku. KLIKNIJ I POLICZ

W poszukiwaniu najlepszej oferty dla siebie warto skorzystać z użytecznego narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego. Dzięki niemu można zestawić ze sobą różne ofert kredytowych i wybrać najkorzystniejszą spośród nich. W rezultacie pozwoli to znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy. Należy jednak pamiętać, że to rodzaj symulacji, która może nieco różnić się od rzeczywistych warunków – kalkulator nie bierze bowiem pod uwagę wielu czynników indywidualnych, takich jak np. zdolność kredytowa zainteresowanego.

Znalezienie najlepszej oferty pozwoli nam na zdobycie dodatkowych środków, za pomocą których opłacimy laserową korektę wzroku, jednocześnie unikając zaburzenia płynności finansowej w domowym budżecie.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation