Kredyt na koronę porcelanową – jak go wybrać?

Dzięki takiemu zabiegowi stomatologicznemu jak założenie korony porcelanowej każdy może ponownie cieszyć się z pięknego uzębienia. Niestety nie jest to zabieg tani. W przypadku braku własnych środków można rozważyć takie rozwiązanie jak kredyt gotówkowy.

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Zdrowe uzębienie jest niezwykle ważne zarówno z punktu widzenia kondycji naszego organizmu, jak i estetyki. Niestety liczne czynniki, takie jak np. nieodpowiednia dieta czy nałogi, sprzyjają chorobom zębów i dziąseł. Wielu ludzi zaniedbuje także codzienną higienę i omija gabinet stomatologiczny, co może skutkować nawet utratą uzębienia. Niektóre schorzenia z kolei mają charakter genetyczny lub pojawiają się wraz z wiekiem.

 

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

W przypadku utraty zęba często chcemy jak najszybciej uzupełnić powstały ubytek. Warto wówczas zgłosić się do specjalisty z dziedziny stomatologii estetycznej i protetyki. Pomoże on opracować plan leczenia i dobrać odpowiednią koronę porcelanową. Dzięki jej wstawieniu pacjent będzie mógł na nowo cieszyć się pięknym uśmiechem.

Korona porcelanowa

Korony porcelanowe nakładane są na wkład przytwierdzony do miejsca będącego pozostałością po utraconym zębie. Są zakładane również na implanty stomatologiczne. Ich założenie pozwala na uzupełnienie nie tylko pojedynczych braków w uzębieniu – mogą one być stosowane w celu substytucji kilku utraconych zębów, w różnych miejscach w jamie ustnej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod protetycznych odróżnienie sztucznych koron od naturalnego uzębienia jest niemal niemożliwe. Do wskazań do założenia koron porcelanowych należą: duży ubytek w obrębie naturalnej korony będący wynikiem jej starcia, wzmocnienie zęba, który był leczony kanałowo, czy też względy estetyczne.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na wstawienie korony porcelanowej. KLIKNIJ I POLICZ

Istnieją jednak też przeciwwskazania uniemożliwiające przeprowadzenie takiego zabiegu, jak na przykład duże zniszczenie uzębienia przez próchnicę. Zakładanie korony porcelanowej zazwyczaj zajmuje nie więcej niż kilka wizyt w gabinecie stomatologicznym. Najpierw należy odpowiednio przygotować jamę ustną, a w szczególności oszlifować zęby, i pobrać wyciski. Później do miejsca po utraconym zębie przytwierdzany jest wkład, który będzie rdzeniem dla korony. Na następnym spotkaniu wstawiane są już gotowe korony. Jest to zabieg bezpieczny i bezbolesny.

Ile kosztują korony porcelanowe?

Odpowiednio dobrane korony porcelanowe mogą nie tylko odmienić wygląd jamy ustnej, ale także poprawić jakość życia. Niestety koszt takiego zabiegu jest wysoki. Cena uzupełnienia jednego ubytku waha się w zakresie 1000-2500 zł w przypadku korony na implancie oraz od 900 zł w przypadku zachowania naturalnego korzenia zęba. Koszty te może pokryć właściwie dobrany kredyt gotówkowy.

Coraz więcej banków oferuje kredyt gotówkowy online, który jest wygodnym rozwiązaniem, ponieważ wszystkich formalności możemy dopełnić nie wychodząc z domu. Chcąc wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, warto posłużyć się takim narzędziem jak kalkulator kredytu gotówkowego, który pokaże orientacyjną wysokość rat i kosztów związanych z kredytem.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation