Kredyt na korekcję powiek – czy warto wybrać taką opcję finansowania?

Blefaroplastyka, czyli kosmetyczna korekcja powiek dolnych i górnych, jest marzeniem wielu osób. Co jednak zrobić, gdy nie posiadamy wystarczającej sumy na taki zabieg? Czy warto rozważyć w takiej sytuacji kredyt?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Często mówimy, że z oczu drugiego człowieka można wyczytać wszystko, ale na pewno nikt z nas nie chce, aby można było wyczytać z nich nasz wiek. Dlatego coraz więcej osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, decyduje się na zabieg korekcyjny powiek. Wraz z upływem czasu skóra w okolicach oczu wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a powieki zaczynają opadać. Taka sytuacja staje się to nie tylko problemem natury estetycznej, ale i zdrowotnej, gdyż ogranicza pole widzenia oraz prowadzi do częstego zapalenia spojówek.

Kredyt na plastykę uszu - FinAi.pl

Pożyczka na korekcję uszu – czy warto ją zaciągnąć na ten cel?

Zabieg trwa około 1,5 godziny, najczęściej odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Polega głównie na wycięciu nadmiaru skóry wraz z tkanką tłuszczową. Powiekę górną nacina się tuż przy naturalnym załamaniu, a powiekę dolną – zaraz poniżej łuku rzęsowego, co sprawia, że blizna po operacji jest praktycznie niewidoczna.

Ile kosztuje korekcja powiek?

Zabiegi chirurgii estetycznej nie należą do najtańszych. Jaką sumą trzeba dysponować, aby móc sobie pozwolić na korekcję powiek? Wszystko musi zacząć się od pierwszej wizyty konsultacyjnej, której ceny wahają się w granicach 150–250 złotych Koszt samego zabiegu różni się w zależności od miasta, w którym chcielibyśmy go wykonać. W mniejszych miejscowościach, takich jak Tychy czy Kielce, cena za zabieg to około 2 tysiące złotych, w Trójmieście 3 tysiące, we Wrocławiu 4–7 tysięcy, a w Warszawie ceny sięgają nawet 12 tysięcy. Warto jednak uprzednio poprzeglądać oferty różnych klinik i porównać nie tylko ceny, ale też opinie o placówce i lekarzu.

Kredyt na zabieg estetyczny?

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na korekcję powieki. KLIKNIJ I POLICZ

Jeżeli od dłuższego czasu marzymy o korekcji opadających powiek, które utrudniają nam funkcjonowanie, warto zainteresować się wykonaniem zabiegu. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie od razu wyłożyć tak dużą gotówkę. Można w takim wypadku rozważyć kredyt gotówkowy.

Zaciąganie pożyczek często kojarzy się z długimi godzinami spędzonymi w bankach, jednak w dobie internetu niemal każdy może znaleźć odpowiedni kredyt gotówkowy online, dzięki któremu w łatwy i wygodny sposób może dopełnić wszelkich formalności, oszczędzając czas. Aby wśród różnorodnych ofert znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, można użyć kalkulatora kredytu gotówkowego, dzięki któremu jeszcze łatwiej porównamy oferty banków oraz wstępnie sprawdzimy koszt kredytu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation