Kredyt na implanty zębów – czy warto z niego skorzystać?

Implanty to niekiedy niezbędny zabieg, który nie ma nic wspólnego z estetyką, ale komfortem i zdrowiem. Jak zrekonstruować zęby i czy warto wziąć w tym celu kredyt?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Śnieżnobiały, piękny uśmiech to dla wielu osób wciąż jedynie marzenie, bowiem niestety nie każdy może się nim poszczycić. Zdarza się, że wygląd naturalnych zębów bardzo mocno odbiega od założonego ideału. Deformacje i braki w uzębieniu, powstające na skutek przebytych chorób zębów i przyzębia, urazów a także wad wrodzonych sprawiają, że wiele osób zmuszonych jest do korzystania z metod rekonstrukcji. Jedną z najlepszych są implanty zębów, które – choć zapewniają efekt bardzo zbliżony do naturalnego – niestety wiążą się z dużymi wydatkami.

Nie każdy może sobie na nie pozwolić. Na szczęście ci, którzy nie dysponują wystarczającą sumą, nie muszą rezygnować ze swoich planów, mogą bowiem skorzystać z kredytu gotówkowego. Na co zwrócić uwagę podczas szukania oferty, aby kredyt gotówkowy rzeczywiście okazał się korzystny?

Ile kosztują implanty zębów?

Implanty zębów to rozwiązanie, z którego decyduje się skorzystać coraz więcej osób, a to za sprawą efektów, jakie można osiągnąć decydując się na ich założenie. Implanty nie tylko zapewniają pożądany wygląd zębów, ale też pozwalają na pełną swobodę spożywania posiłków, która w innych okolicznościach byłaby niemożliwa ze względu na utratę naturalnego uzębienia. Implanty są trwałe, stabilne, a co najważniejsze – zapewniają pacjentowi komfort (ich noszenie niczym nie różni się w odczuciu od naturalnych zębów). Ponadto w przypadku licznych ubytków założenie implantów chroni przed zanikiem kości, poprawiając estetykę twarzy oraz wymowę.

Implanty zębów, choć nie ulega wątpliwości, że posiadają wiele zalet, niestety są bardzo drogie. W zależności od rodzaju zastosowanego materiału oraz wybranej oferty koszt jednego implantu może wynieść od 3500 zł do nawet 8200 zł. Biorąc pod uwagę ilość posiadanych ubytków, ostateczna kwota, jaką musimy przeznaczyć na implanty, może okazać się naprawdę wysoka. Jeśli nie posiadamy odpowiedniej sumy, możemy rozważyć skorzystanie z kredytu gotówkowego.

Chcesz sprawdzić, ile wyniesie rata kredytu na implanty zębów? KLIKNIJ I POLICZ

Kredyt gotówkowy na implanty zębów – znajdź korzystną ofertę

Kredyt gotówkowy zarówno w tradycyjnej formie, jak i kredyt gotówkowy online, pomaga rozwiązać problemy finansowe na różnych płaszczyznach. Dodatkowe środki, które możemy pozyskać za jego pośrednictwem, mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, także na sfinansowanie implantów zębów. Wykorzystując ekstra gotówkę, możemy uzupełnić wszystkie ubytki, bez względu na ich ilość. Aby móc korzystać z dodatkowych środków w zadowalający sposób, warto poszukać najlepszej oferty.
W tym celu należy zapoznać się z propozycjami przygotowanymi przez poszczególne firmy zajmujące się udzielaniem kredytów.

To zadanie, niewątpliwie wymagające zaangażowania, można sobie ułatwić wykorzystując prosty w obsłudze kalkulator kredytu gotówkowego, który pomaga w szybki sposób znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Pamiętajmy jednak, że zestawienia przygotowane przy użyciu kalkulatora mają charakter wyłącznie orientacyjny. Ostateczny koszt kredytu jest bowiem uzależniony od szeregu czynników, które nie są zawarte w wyliczeniach, jak chociażby zdolność kredytowa.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation