Kredyt na implanty zębów - czy to się opłaca?

Kiedy potrzebne są implanty zębów? Ile kosztuje taki zabieg i czy w ogóle się opłaca? Kredyt gotówkowy na zabieg stomatologiczny.

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Piękny uśmiech jest wizytówką każdego człowieka. Z przeprowadzanych badań wynika, że uśmiechnięci ludzie postrzegani są jako osoby bardziej przyjazne, charakteryzują się też takimi cechami jak sumienność czy skrupulatność. Zdrowy i zadbany uśmiech jest jednak przydatny nie tylko ze względów estetycznych, ale ma ogromne znaczenie dla zdrowia. Jeśli pojawia się problem, nie warto czekać – trzeba działać. Im dłużej odkładamy leczenie, tym bardziej wzrasta prawdopodobieństwo konieczności usunięcia zęba. Wówczas, chcąc uzupełnić ubytki, możemy sięgnąć np. po takie rozwiązanie jak implanty zębów.

Jak dostać kredyt na pierwszy samochód? Sprawdź nasze porady

Kredyt samochodowy czy kredyt gotówkowy? A może leasing?

W tym artykule poruszamy temat kredytu samochodowego. Co jest korzystniejsze dla konsumenta planującego kupić samochód? Kredyt samochodowy? Kredyt gotówkowy? A może najlepszy będzie leasing?

Implanty zębów

Stomatologia estetyczna jest dziedziną, która nieustannie się rozwija. Naukowcy niestrudzenie dokładają wszelkich starań, aby jak najbardziej poprawić jakość wykonywanych implantów. Dzięki nim na powrót możemy cieszyć się zniewalającym uśmiechem. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Specjalista, za pomocą przystosowanego wiertła, wykonuje otwory, w które wkręcane są wcześniej przygotowane implanty.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na implanty zębów. KLIKNIJ I POLICZ

Należy mieć jednak na uwadze fakt, że nie we wszystkich przypadkach wprowadzenie substytutu naturalnego zęba jest możliwe, chociażby ze względu na zły stan pozostałego uzębienia, dziąseł i całej jamy ustnej. Przeciwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu implantacji zębów są także: ciąża, choroby serca i układu krwionośnego, problemy i schorzenia związane z nieprawidłowym krzepnięciem krwi.

Przed zabiegiem należy więc skonsultować się z wykwalifikowanym, doświadczonym specjalistą z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki, który oceni, czy możliwe jest wykonanie zabiegu.

Ile kosztują implanty zębów na raty?

Zabiegi związane ze stomatologią estetyczną i zachowawczą są częstokroć bardzo kosztowne. Cena za wszczepienie zaledwie jednego zęba z koroną porcelanową waha się zazwyczaj w przedziale od 2 000 do nawet 5 000 zł. Koszty te uzależnione są głównie od jakości wykorzystanych materiałów. Obecnie, przy stale wzrastających kosztach związanych z utrzymaniem rodziny, mało kto jest w stanie odłożyć pokaźną sumę oszczędności, by następnie przeznaczyć ją na naprawę uzębienia. W takiej sytuacji jednym z dostępnych rozwiązań jest kredyt gotówkowy, np. kredyt gotówkowy online, który jest wygodną alternatywą dla jego tradycyjnej formy.

Jeżeli ustalimy już z dentystą plan leczenia i poznamy jego przybliżoną cenę, możemy wówczas rozejrzeć się za najtańszym kredytem gotówkowym. Jeśli dokładnie przejrzymy wszystkie dostępne propozycje, możemy wybrać tę, która będzie najbardziej bliska naszym oczekiwaniom. W celu porównania propozycji różnych instytucji warto posłużyć się przydatnym narzędziem, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego, który w przybliżeniu obliczy koszty poszczególnych ofert.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation