Kredyt na implanty piersi – czy warto go rozważać?

Wstawianie implantów piersi to drogi zabieg i spora inwestycja. Czy warto wziąć w tym celu kredyt? Ile tak naprawdę kosztuje taka operacja?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Ile kosztują implanty piersi?

Plastyka piersi to droga inwestycja. Cena zabiegu zaczyna się od kwot rzędu 12 500 zł. Wliczona jest w nią para implantów, których koszt wynosi od 3500 zł do nawet 5700 zł. Oprócz tego warto wziąć pod uwagę fakt, że kiedyś będzie konieczna ich wymiana. Wówczas cena takiego zabiegu może osiągnąć nawet 10 000 zł.

Pomimo wysokich kosztów jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Dzieje się tak, ponieważ efekty są naprawdę spektakularne. Cena plastyki piersi przekracza niejednokrotnie możliwości finansowe osoby o przeciętnych zarobkach. Można wówczas rozważyć zaciągnięcie kredytu gotówkowego, który ułatwi spełnienie marzenia bez nadwerężania domowego budżetu.

Kredyt gotówkowy na powiększenie piersi

Kredyt gotówkowy pozwoli na pozyskanie dodatkowych pieniędzy, które można przeznaczyć na wybrany przez siebie cel. W czasach, gdy tak wiele spraw można już załatwić przez internet, bardzo łatwo skorzystać z opcji, jaką jest kredyt gotówkowy online. Dzięki temu większość formalności zostaje dopełniona w wygodny sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić cenny czas, a potencjalny kredytobiorca wybiera tę opcję, która najlepiej odpowiada jego preferencjom i możliwościom finansowym.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na implanty piersi. KLIKNIJ I POLICZ

Warto poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z różnymi ofertami, żeby wybrać jak najtańszy kredyt gotówkowy. Pomoc w poszukiwaniach może zapewnić praktyczny kalkulator kredytu gotówkowego, który w szybko i wygodnie porówna dostępne na rynku oferty. Należy pamiętać, że wynik przeliczenia to tylko symulacja. Jest on jedynie orientacyjny, ponieważ kalkulator nie bierze pod uwagę wszystkich czynników indywidualnych, takich jak zdolność kredytowa, która u każdego potencjalnego klienta może być inna.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation