Kredyt na implant zęba – czy to dobre rozwiązanie?

Implanty zęba - czasami jest to niezbędny zabieg, w którym nie chodzi tylko o estetykę. Czy warto brać w tym celu kredyt gotówkowy?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Piękny uśmiech to marzenie każdego z nas. Niestety istnieje wiele czynników, które mogą spowodować utratę zębów: niewłaściwa higiena jamy ustnej, czynniki genetyczne, wiek czy nawet nieszczęśliwy wypadek. Nic dziwnego, że chcemy wówczas jak najszybciej uzupełnić ubytki w uzębieniu – jest to istotne nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Rozwiązaniem tego problemu mogą być implanty zębów.

W przeciwieństwie do protez zębowych, mostów czy koron, implanty osadza się w kości szczęki, dzięki czemu są one „ukorzenione” tak jak naturalne zęby. Zapewniają taki sam komfort jak zdrowy, naturalny ząb oraz estetyczny wygląd. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że wszczepienie implantów to spory wydatek i nie każdy może pozwolić sobie na tak dużą jednorazową inwestycję. W takiej sytuacji warto rozważyć skorzystanie z kredytu gotówkowego, który jest powszechną metodą pozyskiwania potrzebnych pieniędzy.

Ile kosztują implanty zębów?

Ceny w poszczególnych gabinetach mogą się różnić między sobą. Wszystko zależne jest od cennika danego specjalisty oraz wybranego przez niego systemu implantów. Koszty mogą się zatem wahać od 1 800 zł do 4 000 zł za samą pojedynczą tytanową śrubę – a na niej nie kończą się wydatki. Należy do nich wliczyć między innymi konsultacje czy diagnostykę radiologiczną. Całościowa kwota może wydawać się więc ogromna. Takich zabiegów nie warto jednak odkładać w czasie, gdyż brak zębów wpływa nie tylko na samą estetykę naszego wyglądu, ale również na nasze zdrowie – na zdrowiu natomiast nie należy oszczędzać. Jeżeli nie jesteśmy w stanie szybko zgromadzić potrzebnej sumy, warto rozważyć kredyt gotówkowy, który pomoże w realizacji tych kosztownych, acz istotnych planów.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Kredyt gotówkowy – sprawdzony sposób na brak pieniędzy?

Kredyt gotówkowy to rozwiązanie, które warto rozpatrzyć. Pozyskane za jego pośrednictwem dodatkowe środki można przeznaczyć na dowolny cel. Oprócz znanej powszechnie metody aplikowania o kredyt w placówce kredytodawcy, warto zwrócić uwagę na opcję, jaką jest kredyt gotówkowy online. W jego przypadku zdecydowana większość formalności zostaje dopełniona w wygodny sposób, za pośrednictwem Internetu, bez konieczności wychodzenia z domu. Takie rozwiązanie zapewnia maksymalny komfort oraz pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Zarówno placówki bankowe, jak i firmy pożyczkowe udostępniają potencjalnym klientom ofertę kredytów i pożyczek na zróżnicowanych warunkach. Dzięki temu potencjalny kredytobiorca może wybrać tę opcję, która będzie najbardziej adekwatna do jego oczekiwań i możliwości.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na implant zęba. KLIKNIJ I POLICZ

Jeżeli chcemy znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy, warto poświęcić czas na dokładne zapoznanie się z poszczególnymi ofertami i ich warunkami. W tym celu można wykorzystać praktyczny kalkulator kredytu gotówkowego, który pomoże w szybki i wygodny sposób porównać dostępne oferty. Pamiętajmy jednak, że jego wynik to symulacja. Wyliczenia są dokonywane jedynie orientacyjnie, jako że kalkulator nie jest w stanie wziąć pod uwagę wszystkich czynników indywidualnych, takich jak chociażby zdolność kredytowa. Znalezienie korzystnej oferty pozwoli pokryć koszty wszczepienia implantów zębowych w sposób, który umożliwi zachowanie płynności finansowej.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation