Korekta opadającej powieki – kredyt jako sposób sfinansowania zabiegu

Na czym polega korekta opadającej powieki? Ile kosztuje taki zabieg, jak się go finansuje i czy można to zrobić za pomocą kredytu?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Opadająca powieka to problem nie tylko estetyczny, ale również zdrowotny. Nie każdy o tym wie, ale taka przypadłość jak opadająca powieka nie wynika wyłącznie ze starzenia się organizmu, dotyczy bowiem osób w różnym wieku, także młodych. Jak wyjaśniają specjaliści, problem opadającej powieki może mieć różnorakie pochodzenie. Może być na przykład wynikiem uszkodzenia układu nerwowo-mięśniowego.

Kiedy opadająca powieka górna przysłania minimum 2 mm tęczówki podczas patrzenia na wprost, dochodzi do utrudnienia w wykonywaniu codziennych czynności. Takie sprawy jak prowadzenie samochodu czy czytanie książki stają się wprost niemożliwe. Chirurgiczne leczenie jest często jedynym sposobem na poprawę pola widzenia i powrót do normalnego funkcjonowania. Korekta opadającej powieki nie jest jednak zabiegiem tanim. Ceny są różne i wahają się w zależności od rejonu kraju oraz rodzaju kliniki, w której zabieg ma być wykonany. Pacjenci zdecydowani na korektę opadającej powieki niejednokrotnie rezygnują – koszt operacji przekracza bowiem ich możliwości finansowe.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Ile kosztuje korekta opadającej powieki?

Korekta chirurgiczna opadającej powieki nie jest operacją skomplikowaną. Zabieg ten wykonuje się rutynowo w wielu klinikach w całej Polsce, ale ceny operacji są dość wysokie i wahają się od 2000 zł do nawet 7000 zł. Do podanej kwoty doliczyć należy jeszcze koszt konsultacji lekarskiej przed zabiegiem oraz np. pokrycie kosztów dojazdu. Nie da się ukryć, że jednorazowy wydatek tego rzędu może być sprawą trudną.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na korekcję opadającej powieki. KLIKNIJ I POLICZ

Jeżeli pacjent jest zdecydowany poddać się operacji, ale ma własnych oszczędności, może rozważyć zaciągnięcie pożyczki. Kredyt gotówkowy jest propozycją dla osób, które nie są w stanie pokryć kosztów operacji, jednak posiadają zdolność kredytową.

Kalkulator kredytu gotówkowego – sprawdź, ile wyniesie rata

Operacja opadającej powieki dla wielu osób to sprawa priorytetowa, związana często z poprawą zdrowia. Aby przywrócić sobie komfort codziennego życia, nie trzeba rezygnować z planów czy marzeń. Odpowiednio dobrany kredyt gotówkowy może pomóc osiągnąć cel. Kalkulator kredytu gotówkowego pozwala wstępnie oszacować zdolność kredytową, wysokość rat, oprocentowania oraz całkowity koszt kredytu.

Dzięki takiej symulacji możemy w łatwo i szybko, bez żadnych zobowiązań, przeanalizować wszystkie za i przeciw. Kredyt gotówkowy online umożliwia zaś złożenie wniosku o dodatkową gotówkę na pokrycie kosztów wybranego zabiegu bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko odbywa się sprawnie i przejrzyście. Dzięki pomocy fachowców z różnych instytucji w prosty sposób możemy znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy na rynku. Dziś nie trzeba rezygnować ze zdrowia oraz lepszego jutra, kredyty gotówkowe udzielane są bowiem na pokrycie różnych celów, w tym również zdrowotnych.

 

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation