Korekta opadającej powieki – kredyt gotówkowy jednym z rozwiązań?

Z opadającymi powiekami borykają się miliony ludzi. Dziś, dzięki medycynie estetycznej, opadające powieki można skorygować operacyjnie. Jaki jest tego koszt? I czy warto w tym celu brać kredyt?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Nie ma nic dziwnego w tym, że robimy wszystko, aby zatrzymać młodość i piękny wygląd na dłużej. Z upływem lat włókna kolagenowe tracą swoją elastyczność, co sprawia, że owal twarzy ulega zniekształceniu. Miejscem, w którym szczególnie widać oznaki upływającego czasu, są okolice oczu. Zabiegiem, na jaki decydują się kobiety i mężczyźni, aby przywrócić oczom pożądany wygląd, jest korekta opadającej opieki. Przed podjęciem decyzji o korekcie plastycznej opadającej powieki należy skonsultować się ze specjalistą z zakresu medycyny estetycznej. Kiedy zaś decyzja zapadnie, trzeba zorganizować potrzebne środki.

Korekta opadającej powieki

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Jest to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów leżących w zakresie medycyny estetycznej. Pozwala on na poprawę wyglądu twarzy i jednocześnie ma wpływ na poprawę pola widzenia i samego wzroku. Zabieg, który w języku fachowym nazywa się blepharoplastyką, pozwala także na zniwelowanie tzw. worków pod oczami. Do takiego zabiegu kwalifikowane są osoby dorosłe w dobrym stanie zdrowia. Przeciwskazaniami do tego rodzaju korekty są m.in. uczulenie na któryś ze składników preparatu, jaskra lub inne choroby oczu. Blepharoplastyka wykonywana jest zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu chirurg wykonuje drobne nacięcia w obrębie oczu, a następnie usuwa nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej. Nacięcia te są zszywane za pomocą bardzo cienkich nici. Czas trwania korekty opadającej powieki waha się od 1 do 3 godzin.

Ile kosztuje korekta opadającej powieki?

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są najczęściej dość drogie. Nie inaczej jest w tym przypadku. Cena korekty opadającej powieki górnej to wydatek rzędu 3000 do 3500 zł, a korekta powiek dolnych kosztuje średnio 3500 – 4000 zł. Nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na taki wydatek, dlatego warto rozważyć kredyt gotówkowy w placówce banku lub kredyt gotówkowy online, który jest wygodną alternatywą dla tradycyjnej formy. Przed podjęciem ostatecznej decyzji i podpisaniem dokumentów warto porównać oferty różnych kredytodawców, by wybrać najlepszy i najtańszy kredyt gotówkowy dostępny na rynku w danej chwili.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na korektę opadającej powieki. KLIKNIJ I POLICZ

Aby przyspieszyć i usprawnić poszukiwania, można skorzystać z udogodnienia, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego. Narzędzie to nie wskaże dokładnego kosztu kredytu, ponieważ jest jedynie symulacją, ale z pewnością nieco przybliży temat kredytu i kosztów z nią związanych.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation