Czy zabiegi na kredyt są dobrym rozwiązaniem?

Narodowy Fundusz Zdrowia nie refunduje wielu ważnych zabiegów. Wielokrotnie za wykonany zabieg trzeba zatem zapłacić z własnej kieszeni. Skąd wziąć pieniądze, gdy nie dysponujemy oszczędnościami? Czy kredyt na pokrycie kosztów leczenia to dobre wyjście?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Leczenie prywatne jest dość kosztowne. Wielu zabiegów nie można wykonać w ramach tzw. państwowej opieki zdrowotnej. Nie są one refundowane lub kolejki oczekujących są tak długie, że na zabieg trzeba czekać miesiącami, a nawet latami. Co zatem zrobić, gdy zabieg musi być przeprowadzony jak najszybciej?

Jak wpisywać kod PIN w miejscu publicznym?

Jak wpisywać PIN w miejscu publicznym?

Jak ukryć kod PIN przed oczami osób trzecich? Jak nie dopuścić do sytuacji, w której kod PIN został skradziony?

Z pomocą przychodzą banki oraz inne instytucje zajmujące się pożyczaniem pieniędzy, proponując kredyty gotówkowe na pokrycie kosztów leczenia. Każda osoba posiadająca stałe źródło dochodu ma szansę otrzymać kredyt gotówkowy, który może następnie przeznaczyć na zapłatę za zabieg czy operację. Wiele prywatnych klinik współpracuje z pośrednikami finansowymi i informuje swych pacjentów o możliwości zaciągnięcia kredytu.

Ile kosztują prywatne zabiegi?

Prywatne gabinety lekarskie, prywatne kliniki i szpitale to synonim wysokiego standardu świadczonych usług, szerokiej oferty badań, zabiegów i operacji. W prywatnych klinikach pacjenci wykonują zarówno zabiegi ratujące zdrowie i poprawiające komfort życia, jak i zabiegi poprawiające urodę. Za leczenie trzeba zapłacić samodzielnie, a są to często niemałe pieniądze. Średnia cena za operację i leczenie jaskry wynosi 2 656 zł, za usunięcie szyjki macicy z plastyką przednią trzeba zapłacić 3661 zł, operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa to koszt 4110 zł, zmniejszenie migdałków podniebiennych u dziecka – 2871 zł, leczenie żylaków powrózka nasiennego – 3234 zł. Nie każdy pacjent posiada wystarczające oszczędności i nie zawsze jest w stanie w krótkim czasie odłożyć potrzebną kwotę, dlatego pożyczanie pieniędzy na leczenie staje się coraz częstszą praktyką.

Jak wybrać kredyt gotówkowy na pokrycie kosztów zabiegu?

Kredyt gotówkowy na pokrycie kosztów leczenia można wybrać korzystając z wygodnej aplikacji, jaką jest kalkulator kredytu gotówkowego. Narzędzie to pozwala porównać oferty różnych banków oraz innych firm pożyczkowych, przeprowadzić symulację kosztów, a tym samym wstępnie wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. Wszystko odbywa się sprawnie i szybko.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne. KLIKNIJ I POLICZ

Wystarczy kilkanaście minut przed komputerem, by zapoznać się z ofertami i złożyć wniosek kredytowy. Dzięki internetowi cała procedura kredytowania może odbyć się na odległość. Wystarczy wystąpić o kredyt gotówkowy online. W tym przypadku bank elektronicznie wygeneruje wszystkie niezbędne dokumenty, zgody i informacje, a decyzja kredytowa często zapada jeszcze tego samego dnia.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation