Czy warto rozważyć takie rozwiązanie jak zabiegi na raty?

Zabiegi na raty to wygodne rozwiązanie, które pozwala uniknąć konieczności jednorazowej zapłaty zobowiązania za rozmaite zabiegi medyczne. Tym samym powoduje, że osoby, które do tej pory – z powodu braku środków – zmuszone były odkładać ważną operację bądź zabieg, teraz mogą zrealizować ten cel.

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Jakie możliwości mają pacjenci w sytuacji, gdy koszty leczenia wielokrotnie przewyższają ich możliwości zarobkowe? Z ciekawą propozycją wychodzą banki oraz firmy zajmujące się pożyczaniem pieniędzy, które nawiązują obecnie ścisłą współpracę z prywatnymi szpitalami, klinikami oraz gabinetami lekarskimi.

Korekcja opadającej powieki - kredyt

Korekta opadającej powieki – kredyt jako sposób sfinansowania zabiegu

Dzięki szerokiej ofercie obecnie koszt praktycznie każdego zabiegu można rozłożyć na raty. W ten sposób można zapłacić za leczenie zębów, wszczepienie implantów, powiększanie piersi, korektę nosa, itp. Wystarczy tylko dysponować stałym źródłem dochodu, dobrą historię kredytową i nie zalegać z innymi zobowiązaniami, by otrzymać kredyt gotówkowy na pokrycie kosztów zabiegów różnego typu.

Ile kosztuje zabieg w prywatnej klinice?

Za zabieg w prywatnej klinice trzeba zazwyczaj sporo zapłacić. Ceny zależą oczywiście od konkretnego przypadku. Do najczęstszych zabiegów wykonywanych w prywatnych kliniakach należą: wycięcie migdałków (średni koszt 2 871 zł), korekta krzywej przegrody nosa (4110 zł), leczenie i usunięcie jaskry (2656 zł), usunięcie szyjki macicy z plastyką (3661 zł).

Jednorazowy wydatek tego rzędu to znaczne obciążenie dla domowego budżetu, dlatego nic dziwnego, że pacjenci coraz częściej korzystają z ofert banków. Łatwiej jest przecież raz w miesiącu dokonać przelewu w konkretnej kwocie niż kwotę tę odłożyć w krótkim czasie.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi plastyczne. KLIKNIJ I POLICZ

Rozłożenie kosztów leczenia na raty

Każdy zainteresowany rozłożeniem płatności na raty może poszukać informacji na ten temat w Internecie lub zapytać w klinice, w której zamierza poddać się leczeniu. Zaledwie kilka minut przed komputerem pozwala poznać oferty kredytowe wielu banków oraz firm pożyczkowych.

Kalkulator kredyt gotówkowego jest wygodnym narzędziem, przy użyciu którego można porównać różne oferty i wśród nich wybrać najtańszy kredyt gotówkowy. W dobie internetu wiele spraw przebiega jeszcze łatwiej i szybciej. Każda osoba zdecydowana na kredyt gotówkowy lub leczenie na raty może złożyć wniosek online. Jest to wygodna forma przeznaczona dla nowoczesnych klientów banków. W tym przypadku wszystkie formalności odbywają się na odległość. Wszelkie oświadczenia i zgody składa w formie elektronicznej, zaś bank posiada sprawne instrumenty pozwalające mu na weryfikację wniosku kredytowego oraz sprawdzenie zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kredyt gotówkowy online często przyznawany jest jeszcze tego samego dnia.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation