Czy można wziąć raty na leczenie zębów?

Problemy z uzębieniem odbijają się negatywnie na komforcie codziennego życia. Do utrzymania zębów w jak najlepszym stanie niezbędna jest odpowiednia higiena jamy ustnej, niestety czasem może ona nie wystarczyć. Jeżeli zęby zaczynają się psuć, konieczne jest ich leczenie, którego nie można bagatelizować. Co zrobić, jeśli koszty leczenia zębów mogą przekraczają nasze możliwości finansowe?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Należy pamiętać, że z leczeniem zębów nie warto zwlekać, aby nie doprowadzić do poważniejszego stanu. A ten może wiązać się z bólem, dłuższym leczeniem, a nawet poważnymi ubytkami. Planowanie leczenia można zacząć od rozpoznania się w kosztach – dzięki temu zaplanowanie wydatków na kurację będzie łatwiejsze.

Ile kosztuje leczenie zębów?

Chory ząb może wymagać różnego rodzaju zabiegów, które są zróżnicowane cenowo. Całościowy koszt zależy od miasta, placówki i cennika samego stomatologa. Najprostsze plombowanie to koszt od 80 do 200 zł. Leczenie kanałowe, bez wypełnienia, kosztuje około 200 zł. Natomiast odbudowa zęba przy pomocy mostu z włókna szklanego może kosztować nawet około 1200 zł.

Jak zarobić na swoim weselu?

Jak zarobić na swoim weselu?

Wesele to impreza, którą zapamiętamy do końca życia. Słynie również z tego, że nieźle „suszy” kieszenie. Czy można w jakiś sposób zarobić na ślubie?

Koszty niektórych zabiegów, zwłaszcza jeżeli leczenie miałoby dotyczyć większej liczby zębów, mogą zaburzyć płynność domowego budżetu. W takiej sytuacji dodatkowe środki można uzyskać na przykład dzięki kredytowi gotówkowemu, którego spłata zostanie rozłożona na dogodne raty.

Kredyt gotówkowy na leczenie stomatologiczne?

Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy, nie trzeba koniecznie udawać się do siedziby kredytodawcy. W ofercie wielu banków dostępna jest zazwyczaj także taka opcja jak kredyt gotówkowy online. Jego podstawową zaletę stanowi to, że większość formalności załatwia się przez internet, co pozwala na oszczędność czasu.
Warto z uwagą przejrzeć wiele ofert i zapoznać się z ich warunkami, aby wybrać najtańszy kredyt gotówkowy.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na leczenie zębów. KLIKNIJ I POLICZ

Jeśli jesteś gotowy na takie poszukiwania, użytecznym narzędziem może okazać się kalkulator kredytu gotówkowego. Pozwala on na zestawienie ze sobą różnych ofert w celu znalezienia najkorzystniejszej opcji. Należy mieć jednak na uwadze, że takie wyliczenie to jedynie symulacja, a ta może być niezgodna z rzeczywistością, ponieważ nie bierze pod uwagę takich czynników jak chociażby zdolność kredytowa czy historia kredytowa.

Kalkulator kredytowy pomoże natomiast znaleźć najdogodniejszą ofertę i pozyskać tym samym pieniądze na pokrycie kosztów związanych z leczeniem zębów. Dzięki rozłożeniu na dogodne raty nie trzeba się obawiać, że leczenie odbije się negatywnie na stanie domowego budżetu.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation