Czy kredyt na zabiegi może stanowić sposób sfinansowania leczenia?

Narodowy Fundusz Zdrowia nie refunduje niektórych zabiegów operacyjnych, na inne z kolei pacjent musi czekać miesiącami, a nawet latami. W jaki sposób zdobyć pieniądze na leczenie prywatne?

8_rzeczy_ktore_musisz_zrobic_zanim_wezmiesz_kredyt_finai.png

Dostępność zabiegów medycznych w Polsce bywa problematyczna. Oczekiwanie na konsultację lekarską, na zabieg, a nawet na badanie w ramach publicznej opieki zdrowotnej – to wszystko trwa często wiele miesięcy.

Kredyt na redukcję zmarszczek

Kredyt na redukcję zmarszczek – co musisz o nim wiedzieć?

Kiedy choroba jest poważna, bardzo dokuczliwa lub szybko postępująca, wielu pacjentów nie może czekać zbyt długo na rozpoczęcie leczenia. Dlatego wybierają prywatne konsultacje lekarskie oraz leczenie prowadzone pod okiem specjalistów w niepublicznych, renomowanych klinikach.

Ile kosztują zabiegi ratujące zdrowie?

Prywatna opieka zdrowotna z reguły nie ustępuje publicznej pod względem standardów leczenia czy umiejętności lekarzy. Dodatkowo: kolejki na wiele zabiegów są dużo mniejsze. Jednak przy przeciętnych zarobkach pokrycie kosztów leczenia bywa problematyczne. Dlatego wiele osób, by nie rezygnować z leczenia, decyduje się na zaciągnięcie kredytu.

Udostępniane w internecie instrumenty, takie jak kalkulator kredytu gotówkowego, pozwalają wstępnie oszacować koszty kredytu i wysokość rat.

Jeśli zależy Ci na dyskrecji i czasie, dobrym sposobem jest skorzystanie z FinAi.pl. Za pośrednictwem platformy www.finai.pl możesz wziąć kredyt bankowy do 50 000 zł szybko i bez wychodzenia z domu. Potrzebujesz jedynie smartfona, ważnego dowodu osobistego i wyciągu z ostatnich miesięcy potwierdzającego przypływ dochodów.

Jak wybrać kredyt gotówkowy?

Banki nie proponują kredytów "celowych" na operacje - dlatego - jeśli rozważamy pożyczenie pieniędzy na zabieg - wybierać musimy wśród kredytów gotówkowych. A opcji jest bardzo dużo, dla przykładu tutaj podsumowaliśmy kwietniowe oferty kredytów gotówkowych do 15 tysięcy złotych.

Ofert kredytów i pożyczek jest bardzo dużo. Dlatego każda osoba zainteresowana zabiegiem w prywatnej klinice lekarskiej, posiadająca zdolność kredytową, powinna przejrzeć różne oferty, aby znaleźć dla siebie tę najkorzystniejszą. Odwiedzając strony poszczególnych banków, w łatwy sposób można porównać propozycje kredytowe i wybrać najtańszy kredyt gotówkowy.

Dowiedz się, ile będzie kosztować rata kredytu na zabiegi i operacje. KLIKNIJ I POLICZ

Obecny poziom rozwoju technologicznego oraz dostępność internetu pozwalają na złożenie wniosku kredytowego w formie elektronicznej. Cała procedura weryfikacji wniosku oraz zdolności kredytowej przebiega na odległość, bez potrzeby "fatygowania się" do oddziału banku. Kredyt gotówkowy online jest propozycją dla osób, które lubią swoje sprawy załatwiać szybko, oraz tych, które z różnych powodów nie mogą opuścić swojego miejsca zamieszkania.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation