Pożyczka na komunię dla rodziców, dziadków, chrzestnych - Sprawdź to!

Pierwsza Komunia Święta, nie tylko własnego dziecka, ale także wnuka czy chrześniaka, wiąże się z potrzebą przeznaczenia na ten cel sporej sumy pieniędzy. Osoby nieposiadające oszczędności mogą skorzystać z obszernej oferty banków i firm pożyczkowych. Taką pożyczkę zaciągnąć można nawet bez wychodzenia z domu, korzystając z Internetu.

Kredyt na komunię dziecka

Obecnie pożyczanie pieniędzy od banków i firm pożyczkowych nie jest już tematem tabu. Polacy zaciągają pożyczki oraz kredyty gotówkowe nie tylko po to, by kupić samochód, mieszkanie czy nową lodówkę, ale także np. w celu pokrycia kosztów komunii, wesel i wielu innych uroczystości.

Pierwsza Komunia Święta to zaś jedna z tych uroczystości, którą już od pewnego czasu obchodzi się z coraz większym rozmachem. Często przyjęcia komunijne przypominają małe wesela i kosztują organizatorów wielkie pieniądze. Za jednego gościa w restauracji zapłacić trzeba około 120 zł. W cenie tej nie znajdują się zazwyczaj ani alkohol, ani ciasto.

Do wydatków związanych z komunią należy ponadto przygotowanie dziecka oraz innych domowników, by w tym wyjątkowym dniu prezentowali się nienagannie – najczęściej w tym celu należy udać się do sklepu po nowe kreacje, do fryzjera, kosmetyczki, itp. W związku z tym wszystkim osoby, które nie dysponują wystarczającymi oszczędnościami, niejednokrotnie rozważają zaciągnięcie kredytu gotówkowego.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Czy warto rozważyć zaciągnięcie pożyczki na komunię dziecka?

Kredyt gotówkowy na sfinansowanie wszystkich kosztów związanych z Pierwszą Komunią Świętą zaciągnąć może każda osoba posiadająca stałe źródło dochodu. W przypadku osób pracujących będzie to wynagrodzenie za pracę, w przypadku dziadków może to być renta lub emerytura. Pożyczone pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, bowiem w ofercie banków nie ma jeszcze specjalnych produktów komunijnych.

Oferty banków można poznać i porównać korzystając z Internetu. W tym celu warto otworzyć kalkulator kredytu gotówkowego, który nie tylko przeprowadzi wstępną symulację zdolności kredytowej zainteresowanego, ale wskaże najtańszy kredyt gotówkowy, czyli ten z najniższym oprocentowaniem, często bez prowizji i ubezpieczenia. Osoby zapracowane i bardzo ceniące swój czas mogą zamówić kredyt gotówkowy online, czyli otrzymać pieniądze na dowolny cel bez wychodzenia z domu przy minimum formalności.

 

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation