Pożyczka na komunię dla rodziców, dziadków, chrzestnych - Sprawdź to!

Pierwsza Komunia Święta, nie tylko własnego dziecka, ale także wnuka czy chrześniaka, wiąże się z potrzebą przeznaczenia na ten cel sporej sumy pieniędzy. Osoby nieposiadające oszczędności mogą skorzystać z obszernej oferty banków i firm pożyczkowych. Taką pożyczkę zaciągnąć można nawet bez wychodzenia z domu, korzystając z Internetu.

Kredyt na komunię dziecka

Obecnie pożyczanie pieniędzy od banków i firm pożyczkowych nie jest już tematem tabu. Polacy zaciągają pożyczki oraz kredyty gotówkowe nie tylko po to, by kupić samochód, mieszkanie czy nową lodówkę, ale także np. w celu pokrycia kosztów komunii, wesel i wielu innych uroczystości.

Pierwsza Komunia Święta to zaś jedna z tych uroczystości, którą już od pewnego czasu obchodzi się z coraz większym rozmachem. Często przyjęcia komunijne przypominają małe wesela i kosztują organizatorów wielkie pieniądze. Za jednego gościa w restauracji zapłacić trzeba około 120 zł. W cenie tej nie znajdują się zazwyczaj ani alkohol, ani ciasto.

Do wydatków związanych z komunią należy ponadto przygotowanie dziecka oraz innych domowników, by w tym wyjątkowym dniu prezentowali się nienagannie – najczęściej w tym celu należy udać się do sklepu po nowe kreacje, do fryzjera, kosmetyczki, itp. W związku z tym wszystkim osoby, które nie dysponują wystarczającymi oszczędnościami, niejednokrotnie rozważają zaciągnięcie kredytu gotówkowego.

Jakie kupujemy prezenty na Pierwszą Komunię?

Rower czy konsola, czyli jakie prezenty kupujemy na Pierwszą Komunię?

Dziś kupujemy inne prezenty komunijne niż jeszcze kilka lat temu. Co kupić na Pierwszą Komunię w tym roku?

Czy warto rozważyć zaciągnięcie pożyczki na komunię dziecka?

Kredyt gotówkowy na sfinansowanie wszystkich kosztów związanych z Pierwszą Komunią Świętą zaciągnąć może każda osoba posiadająca stałe źródło dochodu. W przypadku osób pracujących będzie to wynagrodzenie za pracę, w przypadku dziadków może to być renta lub emerytura. Pożyczone pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, bowiem w ofercie banków nie ma jeszcze specjalnych produktów komunijnych.

Oferty banków można poznać i porównać korzystając z Internetu. W tym celu warto otworzyć kalkulator kredytu gotówkowego, który nie tylko przeprowadzi wstępną symulację zdolności kredytowej zainteresowanego, ale wskaże najtańszy kredyt gotówkowy, czyli ten z najniższym oprocentowaniem, często bez prowizji i ubezpieczenia. Osoby zapracowane i bardzo ceniące swój czas mogą zamówić kredyt gotówkowy online, czyli otrzymać pieniądze na dowolny cel bez wychodzenia z domu przy minimum formalności.

 

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation