Kredyt na prezent komunijny – czy warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Zakup prezentu komunijnego wiąże się często z dużym obciążeniem zarówno dla rodziców chrzestnych, jak i dla dziadków. Jeśli nie posiadamy wystarczających oszczędności na ten cel, możemy rozważyć zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Czy kredyt na prezent komunijny rzeczywiście może być szansą na realizację marzeń dziecka bez zbytniego obciążenia własnego budżetu?

Kredyt na komunię dziecka

Modne prezenty komunijne nie są tanie. Wybierając rozwiązania elektroniczne, z portfela wyciągnąć trzeba spore sumy – skromnej jakości laptop kosztuje co najmniej 1500 zł, telefon to koszt minimum 600 zł, za tablet przyjdzie nam zapłacić około 300–500 zł. W ostatnich latach coraz częściej w prezentach komunijnych znaleźć można elektryczne deskorolki (około 800 zł), Xbox-y (od 1300 zł wzwyż) oraz quady (tu cena sięga nawet 3000–4000 zł).

Ile kosztuje bycie Batmanem? Policz, czy możesz zostać superherosem

Ile kosztuje bycie Batmanem? Policz, czy możesz zostać superherosem

„Jestem po prostu bogaty” – tak w filmie „Liga sprawiedliwości” odpowiada Batman zapytany o swoje moce. Film właśnie wchodzi do kin, a my zastanawiamy się, ile kosztuje bycie Człowiekiem Nietoperzem. Chcesz biegać po dachach i walczyć z przestępczością? To nie będzie tanie.

Za klasyczne prezenty, do których należą m.in. złote łańcuszki i rowery, zapłacić trzeba równie dużo. Nic więc dziwnego, że często, by sprostać oczekiwaniom malucha i jego rodziców, nieposiadający oszczędności goście decydują się zaciągnąć kredyt gotówkowy.

Jak wybrać kredyt na prezent komunijny?

Posiadając dobrą historię kredytową, warto porównać oferty różnych banków i firm pożyczkowych. Pomocnym narzędziem może okazać się kalkulator kredytu gotówkowego. Jest on łatwy w obsłudze i może skutecznie pomóc znaleźć oraz wybrać najtańszy kredyt gotówkowy, a także dostosować długość spłaty i wysokość rat do możliwości finansowych zobowiązanego.

W przeciągu kilku minut uzyskamy szereg niezbędnych informacji. Wysokość oprocentowania oraz kosztów dodatkowych przedstawiana jest w rankingu, dlatego możemy w łatwy sposób przyswoić otrzymane dane, na podstawie których będziemy w stanie wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Internet obecnie daje również możliwość ubiegania się o kredyt gotówkowy online. Ta wygodna forma kredytowania polega na tym, że wniosek o przyznanie gotówki składamy elektronicznie, przy minimum formalności. W tym przypadku nie musimy nawet udawać się do oddziału banku czy firmy kredytowej, by złożyć dokumenty i podpisy. Nowoczesne narzędzia pozwalają kredytodawcy na zdalną weryfikację zainteresowanego, a decyzje w dotyczące przyznania kredytu gotówkowego zapaść mogą nawet w ciągu kilku minut, co daje szansę na otrzymanie pieniędzy jeszcze tego samego dnia.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation