Czy warto wziąć kredyt na przyjęcie komunijne? Sprawdź!

Przygotowanie Pierwszej Komunii Świętej to coraz większe wyzwanie. W modzie jest organizacja przyjęć komunijnych nie na 20 jak dawniej, ale nawet na 100 osób. Dlatego kredyt gotówkowy na przyjęcie komunijne jest coraz chętniej wybieranym przez rodziców produktem. Czy rzeczywiście warto go zaciągnąć?

Kredyt na komunię dziecka

Przyjęcie komunijne to znaczny wydatek. Często za jednego gościa w dobrym lokalu zapłacić trzeba około 120 zł lub więcej. Aby zarezerwować wolne miejsce w restauracji lub innym tego typu obiekcie, trzeba zacząć się rozglądać nawet na 3 lata do przodu. Przy 50 zaproszonych gościach koszt przyjęcia komunijnego w restauracji wynieść może blisko 6 000 zł, a do kwoty tej doliczyć należy alkohol, ciasto, tort, które najczęściej nie są wliczane w cenę za tzw. talerzyk.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

Na rodzicach dziecka ciąży także obowiązek przygotowania go do wyczekiwanej uroczystości. Zakup stosownych ubrań, obuwia, wizyta u fryzjera to kolejne koszty, które obciążają domowy budżet. Nic więc dziwnego, że coraz więcej małżeństw decyduje się na zaciągnięcie pożyczki.

Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy na komunię?

Spełniając kryteria stawiane przez banki i firmy trudniące się pożyczaniem pieniędzy, można swobodnie przeglądać produkty i porównywać oferty kredytowe, aby ostatecznie wybrać i zaciągnąć najtańszy kredyt gotówkowy. Szeroki wachlarz ofert kredytowych to przede wszystkim szybkie pożyczki w niedużej kwocie na dowolny cel oraz kredyty konsumpcyjne. Chcąc wybrać najlepszą dla siebie opcję, warto sięgnąć po kalkulator kredytu gotówkowego – narzędzie, które przeprowadzi wstępną symulację zdolności kredytowej, ustali wysokość pożyczki, długość kredytowania, wysokość rat oraz innych kosztów, prowizji i odsetek.

Posiadając stałe źródło dochodu, czyli wynagrodzenie za pracę, rentę lub emeryturę, wniosek o kredyt gotówkowy złożyć można nawet bez wychodzenia z domu. Dla jeszcze większej wygody klientów część banków udostępnia taki produkt jak kredyt gotówkowy online. W tym przypadku cała procedura, od złożenia wniosku, po uzyskanie pieniędzy, przebiega zdalnie. To alternatywa dla tradycyjnej formy kredytów, po które należy stawić się bezpośrednio w placówce danej instytucji. Chętnie korzystają z niej ludzie, którzy cenią sobie swój czas.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation