Nie jesteśmy robotami i lubimy rozmawiać.
Masz jakieś pytania? Napisz do nas!
To może być początek miłej konwersacji.

Kontakt

Poza mówieniem (i pisaniem) potrafimy także słuchać (i czytać).
Nie krępuj się. Wybierz odpowiedni temat, napisz treść i kliknij „wyślij”.

Dane osobowe będą przetwarzane na cel kontaktu z FinAi S.A. przez FinAi S.A., ul. Żurawia 6/12 lok. 525, 00-503 Warszawa. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem Formularza Kontaktowego oświadczasz, że zapoznałeś się z Regulaminem i Polityką Prywatności, a także zostałeś poinformowany o swoim prawie dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, o prawie do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu.

Kim jesteśmy

Zespół FinAi to eksperci z wieloletnim stażem nie tylko w finansach, ale także w nowych technologiach i bezpieczeństwie w sieci.

Nasza misja

Nasz produkt

FinAi to pierwszy w Polsce sklep z kredytami bankowymi online. Wejdź na stronę FinAi.pl i wybieraj pomiędzy realnymi, dopasowanymi do Ciebie ofertami banków!

Co robimy? (1)

Jak to działa

FinAi pozwala na wzięcie kredytu bankowego bez wychodzenia z domu. Pośredniczymy pomiędzy bankami a Klientami, dzięki czemu osoby biorące kredyty za pośrednictwem FinAi otrzymują realne oferty kredytów.

Nasz produkt

Co muszę zrobić

Żeby starać się o kredyt za pośrednictwem FinAi, wejdź na stronę FinAi.pl. Wystarczy smartfon, komputer, ważny dowód osobisty i konto w banku, na które co miesiąc przelewany jest Twój stały dochód.

Rafał Czernik

Rafał Czernik

Redaktor naczelny / CEO

Rafał jest CEO w FinAi. W jego przypadku już bezwstydnie można użyć określenia „wieloletnie doświadczenie w finansach”. Łącznie to 14 lat tworzenia produktów, zarządzania i consultingu w takich instytucjach, jak: Inteligo Financial Services, Citi Handlowy, Raiffeisen Bank SA, Nordea Bank SA i PwC. W Raiffeisen dwukrotnie zdobywał tytuł managera roku. W dodatku podpiera się dyplomem Executive MBA.

Brzmi to wszystko bardzo poważnie. Ale prywatnie Rafał to bardzo sympatyczny człowiek, którego nie da się nie lubić. Dusza towarzystwa z masą energii. Ofiara wielu biurowych żartów, ale tylko dlatego, że mu zazdrościmy tego doświadczenia. Jest czego. 

Łukasz Dziekan

Łukasz Dziekan

Redaktor ds. technologii / CTO

Łukasz jest w FinAi szefem działu technologii. Niektórzy nazywają to IT. U nas jest to po prostu „dziekanat”. Pilnuje tych wszystkich cyfr i kodów. Potrafi to najlepiej. Pracował w Deloitte Zocdoc i PwC. W tym ostatnim od zera zbudował 45-osobowy zespół Big Data and Analytics.

Ponoć było to dla niego niczym w porównaniu z przejściem „Heroes V” na poziomie impossible. Co także jest na jego liście osiągnięć i zajmuje pozycję numer 17.

Bartek Przybyszewski

Bartek Przybyszewski

Zastępca redaktora naczelnego / Head of Content

Bartek pracował w grupie Agora, gdzie odpowiadał za tworzenie treści do portalu Gazeta.pl. W FinAi też pisze teksty, a także redaguje artykuły reszty zespołu. Pilnuje, aby były napisane jasno i po polsku.

Bartek interesuje się filmami i komiksami. To jego w biurze pytamy w pierwszej kolejności, na co warto iść teraz do kina.

Katarzyna Woźniak

Katarzyna Woźniak

Redaktorka ds. bankowości / Product Development Director

Katarzyna ma za sobą wieloletnie doświadczenie pracy w bankowości w takich instytucjach jak Alior Bank, Raiffeisen Polbank i PKO BP. Ale bez przesady. Kasia jest młodą osobą, która po prostu wcześnie zaczęła karierę – i stąd tych wiele lat. Jest idealnym przykładem tego, że istnieją młodzi z dużym doświadczeniem. W zespole FinAi odpowiada za rozwój produktów. Po prostu pilnuje, aby nasza praca miała sens. 

Dłużej niż finansami zajmuje się tylko tańcem flamenco, który stał się dla niej czymś więcej niż tylko hobby. I na ten temat nie warto żartować.

Piotr Stapp

Piotr Stapp

Redaktor ds. technologii / DevOps&Software Architect

Piotr jest programistą, inżynierem, rzemieślnikiem, projektantem i rowerzystą. Korzysta z każdej technologii, która prowadzi do celu. Wiedzę zdobywał na Politechnice Warszawskiej, Oxfordzie i w pracy codziennej. Między innymi jako Ekspert IT w Betacom i mBanku.

Obecnie w FinAi pracuje nad zamianą rzeczy skomplikowanych na proste. A to, jak dobrze wiemy, czasem bywa trudne.

Mariusz Budzyn

Mariusz Budzyn

Redaktor ds. technologii / Development Director

Mariusz to biurowy fanatyk motoryzacji. Potrafi rozkręcić i skręcić samochód i jeszcze mu zostanie trochę części. To samo robi z programami komputerowymi w FinAi. Wcześniej pracował w Deloitte i PwC.

Mariusz jest nie tylko genialnym programistą, ale także takim, który potrafi prosto wyjaśnić, co robi. A robi, żeby działało. To proste.

Marcin Góra

Marcin Góra

Redaktor ds. prawnych / Attorney at Law

Marcin jest w FinAi prawnikiem. A nawet radcą prawnym. Ma za sobą 6 lat doświadczenia w kancelarii. Obecnie pilnuje u nas dokumentów i stara się je tłumaczyć z języka prawniczego na nasze.

Jak przystało na prawnika, Marcin udaje, że jest bardzo spokojny. Ale gdy tylko zaczyna się weekend, pędzi na rajdy samochodów terenowych, gdzie jest pilotem i szuka trasy, biegając w błocie.

Rafał Skoczylas

Rafał Skoczylas

Redaktor ds. bezpieczeństwa / CSO

Rafał od 15 lat zajmuje się bezpieczeństwem w internecie. W PwC testował zabezpieczenia banków na całym świecie. Do niedawna odpowiadał za ochronę Giełdy Papierów Wartościowych. W swojej dziedzinie posiada doświadczenie, które wystarczyłoby do napisania kilku ciekawych książek.

Ale, jak na szefa bezpieczeństwa przystało, nie pozwala nam zbyt dużo zdradzić.

Janusz Wróblewski_Head of Communications.jpg

Janusz Wróblewski

Redaktor ds. bankowości / Head of Communications

Janusz Wróblewski ma wieloletnie doświadczenie w pracy z firmami z sektora finansowego i nowych technologii, gdzie oprócz prowadzenia biura prasowego odpowiadał między innymi za przygotowanie materiałów informacyjnych i artykułów na temat produktów i usług finansowych. Na swoim koncie ma kilkaset takich tekstów.

Janusz swoją bogatą wiedzę z zakresu bankowości pożytkuje przygotowując rankingi kredytowe FinAi oraz dbając o ich wysoki poziom merytoryczny.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation