Zabierz swoje świadectwo do Media Expert! Rozdają rabaty za piątki i szóstki

Specjalna promocja od sieci sklepów Media Expert - za piątki i szóstki na świadectwach można otrzymać rabat na elektronikę.

Konkursy i promocje - kategoria

Pierwszy dzień lata to – jak się okazuje – doskonały czas nie tylko na planowanie wakacji, ale też na zakup elektroniki. Sieć sklepów Media Expert przygotowała specjalną promocję dla swoich klientów.

Akcja polega na rozdawaniu rabatów za piątki i szóstki na szkolnych świadectwach. Na czym dokładnie polega promocja?

Jak zdobyć rabat w Media Expert

Akcja o nazwie „Płacimy za oceny” zakłada, że jeśli jednorazowo wydasz w sklepie 200 złotych, to za każdą ocenę bardzo dobrą i celującą na świadectwie (wliczając ocenę z zachowania) otrzymasz odpowiednio 5 lub 6 złotych rabatu.

Na przykład: Tomek wraca z zakończenia roku szkolnego i ma na świadectwie cztery piątki z przedmiotów (4×5 punktów), jedną z zachowania (5 punktów) oraz szóstkę z WF-u (6 punktów).

Tomek kupuje aparat fotograficzny za 300 złotych, więc płaci 269 złotych.

300 - (5*5) - 6 = 269

Promocja trwa od 22 do 24 czerwca.

Uwaga: według regulaminu osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w promocji pod warunkiem przyjścia z prawnym opiekunem.

Z promocji można korzystać tylko w sklepach stacjonarnych (przez internet możliwa jedynie opcja z odbiorem osobistym do 1 lipca), a jedno świadectwo może być wykorzystane jednokrotnie.

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation