Mundialowe wyprzedaże telewizorów – kup taniej i oglądaj mecze w HD!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2018 startują już 14 czerwca! Właśnie teraz producenci elektroniki i sieci ze sprzętem elektronicznym prześcigają się w promocjach na telewizory. To doskonały czas, żeby kupić telewizor w obniżonej cenie albo na raty 0% i oglądać mecze w naprawdę dobrej jakości.

Konkursy i promocje - kategoria

Zanim zostanie rozegrany pierwszy mecz, Ty już możesz być zwycięzcą! Ustrzel duży telewizor z rabatem albo bonusem. Zebraliśmy dla Ciebie propozycje najlepszych mundialowych telewizorów z dużą przekątną ekranu (od 40 cali wzwyż) i doskonałej jakości obrazem.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

MEDIA EXPERT – PROMOCJE NA TELEWIZORY

Media Expert zaprasza swoich klientów na Mistrzowskie Przeceny! W ramach akcji można kupić telewizory przecenione nawet o 1000 zł. Wybraliśmy dla Was kilka modeli na wyprzedaży:

 • LG LED 65UK6100 – ekran 65 cali, cena: 3999 zł (przecena z 4999 zł – zyskujesz 1000 zł). Telewizor ma jakość obrazu HDR, która zapewnia realistyczne kolory i dużą jakość kontrastu. Jego atutami są też technologia wielowymiarowego dźwięku i odwzorowanie kolorów pod każdym kątem.

 • Kolejną propozycją telewizora na mundial jest model SAMSUNG LED UE50MU6172 ekran 50 cali, cena: 1998 zł (przecena z 2199,99 zł + transport gratis). Produkt jest objęty gwarancją obrazu w jakości 4K i zapewnia doskonały poziom kontrastu. Jednym z jego parametrów jest rozdzielczość UHD 4K.

 • W promocji oferowany jest też SONY LED KD-55XE7096 (55 cali), dostępny za 2775 zł. Jeśli zdecydujesz się go kupić, oszczędzisz 224,99 zł. Model wyróżnia się technologią 4K X-Reality™ PRO, dzięki czemu zachwyca jakością obrazu. Daje też efekt przestrzennego dźwięku dzięki trybowi ClearAudio+.

MEDIA MARKT – TELEWIZORY W PROMOCJI
W Media Markt jednym z modeli telewizorów, który cieszy się najlepszymi opiniami, jest telewizor o przekątnej 50 cali SAMSUNG UE50MU6102K – 2199 zł. To kilka parametrów, które producent gwarantuje konsumentom:
 • gwarancja obrazu w jakości 4K,
 • jeden pilot Smart Kontrol,
 • technologia HDR – doświetlone sceny,
 • UHD Dimming – inteligentny system korekcji obrazu,
 • UHD Upscaling – sprawia, że materiały o niższej rozdzielczości są zbliżone do poziomu jak najbliższego UHD.

Telewizor można dostać w promocji z soundbarem z rabatem 30%. Promocja obowiązuje od 4.06.2018 roku do 1.07.2018 roku.

W tej samej promocji znajdują się inne modele telewizorów Samsung w Media Markt m.in.

Możesz też skusić się na produkt innego producenta – telewizor LG 49UJ6307 (49 cal, 1849 zł). Przy jego zakupie otrzymujesz zniżkę 50% na zakupy w New Balance. Musisz jedynie po kupnie telewizora LG objętego promocją zarejestrować swój produkt na stronie promocyjnej: www.strefalg.pl.

NEONET – TELEWIZORY NA MUNDIAL


A czym kusi swoich klientów Neonet na Mistrzostawa Świata w Piłce Nożnej? Dla osób, które mają chrapkę na jeszcze większe ekrany, proponuje w promocji bestseller ze swojej gazetki – model LG OLED65B7V o przekątnej 65 cali w cenie 8999 zł (stara cena: 9929 zł; oszczędzasz 930 zł).

To jeszcze nie wszystko. Klienci mogą wziąć udział w promocji „Oddajemy kasę za telewizory!”, która trwa do 13.06.2018 roku. 

 
Aby zostać uczestnikiem promocji, należy:

 • Zakupić jeden z produktów biorących udział w promocji.

 • Zarejestrować produkt za pomocą elektronicznego formularza na stronie https://www.neonet.pl/oddajemy-kase-za-tv-formularz.html albo przez przekierowanie ze strony promocji https://www.neonet.pl/oddajemy-kase-za-tv.html w terminie 3 dni od daty zakupu do dnia 13.06.2018 r., godz. 23:59.

 • W przypadku zakwalifikowania się polskiej drużyny narodowej do półfinału w Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018 r. uczestnik otrzyma od organizatora jednorazową nagrodę pieniężną stanowiącą równowartość połowy ceny, jaką zapłacił za zakup produktu promocyjnego. 

 • Wypłata nagrody nastąpi przelewem na konto bankowe podane w formularzu rejestracyjnym w okresie od dnia 23 lipca 2018 r. do dnia 12 sierpnia 2018 r.

  Przeczytaj szczegółowy regulamin promocji.  

Już teraz możesz wziąć kredyt w pierwszym sklepie z kredytami bankowymi online https://sklep.finai.pl!

 

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation