Auchan rozdaje prezenty! Wielki urodzinowy konkurs

Auchan rozdaje nagrody! W wielkim konkursie urodzinowym sieci sklepów można wygrać m.in. dwuosobową wycieczkę o wartości 15 tysięcy złotych (cel podróży do wyboru zwycięzcy) i rok darmowych zakupów!

Konkursy i promocje - kategoria

27 kwietnia ruszył wielki konkurs urodzinowy Auchan. Każdy klient sieci może w nim wygrać jedną z 400 cennych nagród. Co dokładnie można „zgarnąć” i jakie są zasady konkursu?

Co można wygrać w Konkursie Urodzinowym Auchan?

W Wielkim Konkursie Urodzinowym Auchan można wygrać jedną z trzech nagród.

  1. Główna nagroda: „podróż marzeń dla dwóch osób”, czyli jeden z 40 bonów turystycznym o wartości 15 tysięcy złotych brutto do realizacji w placówkach biura podróży Neckermann. Bony działają do 27 kwietnia 2019 roku.
  2. Nagroda drugiego stopnia: „rok zakupów w Auchan”, czyli jeden z 40 zestawów bonów o wartości 6000 złotych. Zestawy będą podzielone na nominały w wysokości: 100 złotych (30 bonów) i 50 złotych (60 bonów). Bony będą ważne do 2 maja 2019 roku.
  3. Nagroda trzeciego stopnia: bony zakupowe na marki własne Auchan -Extenso (ubrania), Qilive (elektronika i AGD), Actuel (akcesoria domowe) i Cosmia (kosmetyki). Sieć przygotowała 320 zestawów bonów po 80 bonów w każdym zestawie. Nagroda jest ważna do 24 grudnia bieżącego roku.

Zasady konkursu Auchan

Konkurs podzielony jest na cztery etapy. Pierwsza runda trwała od 27 kwietnia do 4 maja. Daty kolejnych etapów to: 4 - 14 maja, 15 - 22 maja oraz 24 maja – 3 czerwca.

Żeby wygrać jedną z 400 nagród należy:

  1. Zrobić zakupy na jeden z dwóch sposobów:
    a. Za minimum 20 złotych w dowolnym sklepie stacjonarnym należącym do sieci Auchan (również Moje Auchan i Auchan Supermarket).
    b. Lub za przynajmniej 100 złotych w sklepie internetowym AuchanDirect.
  2. Zarejestrować dane z paragonu lub faktury na stronie www.konkurs.auchan.pl, a następnie zachować swój dowód zakupu.
  3. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe i czekać na wyniki konkursu.

Jak dowiem się o wygranej?

Jeśli wygrasz, Auchan poinformuje Cię o tym mailowo – w ciągu 9 dni od zgłoszenia dostaniesz wiadomość na adres, który podałeś w zgłoszeniu.

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

W konkursie możesz brać udział tyle razy, ile tylko chcesz – im więcej dowodów zakupów zarejestrujesz, tym większą będziesz miał szansę na wygraną.

Wykaz sklepów stacjonarnych biorących udział w konkursie możesz znaleźć pod tym linkiem.

Spis dotychczasowych zwycięzców można zobaczyć tutaj.

Podsumowanie:

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation