Jaki jest cennik BIK?

Chcesz dowiedzieć się jak wyglądasz w oczach banku? Dobrym sposobem jest pobranie raportów o Twojej historii kredytowej. Ile kosztują usługi BIK?

Jaki jest cennik BIK?

Raport sporządzany przez Biuro Informacji Kredytowej jest w oczach banku niezwykle ważny. To głównie na jego podstawie oceniana jest Twoja wiarygodność kredytowa, wpływająca na otrzymanie kredytu lub odmowę jego udzielenia.

Na początku musisz założyć bezpłatne konto, a potrzebował do tego będziesz m.in. numeru PESEL i skan dowodu osobistego. Zrobisz to na stronie www.bik.pl.

 

Pakiet na próbę

Dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak wyglądają raporty BIK jest Pakiet na próbę. Osoba z nowym kontem na 60 dni od aktywacji będzie mogła pobrać za darmo:

Posiadacze pakietu na próbę mogą dokupić jednorazowo Profil Kredytowy Plus za 36 zł oraz BIK Pass za 23 zł. Nie mogą jednak kupić alertów BIK.

Takie same ceny obowiązują osoby posiadające konto, jednak bez aktywnych pakietów. Takie osoby, będą mogły zakupić za 19 zł alerty BIK na 12 miesięcy.

 

Pakiet – czy to się opłaca?

Pakiet przeznaczony jest dla osób, które wyjątkowo dbają o swoją historię kredytową. Za 79 zł otrzymają:

  • Profil Kredytowy Plus (12 sztuk);
  • BIK Pass (3 sztuki);
  • Alerty BIK – 12 miesięcy od aktywacji;

Zakup pełnego pakietu jest opłacalny dla osób, które chcą mieć częsty wgląd do zmian w swojej historii kredytowej. Po wykorzystaniu wszystkich raportów, posiadacz konta może dokupić Profil Kredytowy Plus za 4,99 zł, a także BIK Pass za 3,99 zł.

 

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

 

PODSUMOWANIE

  1. Pakiet na próbę jest dobrym wyborem dla osób mających do czynienia po raz pierwszy z raportami BIK.
  2. Pakiet okaże się idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą na bieżąco nadzorować swoją historię kredytową.

Zapisz się na newsletter!

Zadaj pytanie ekspertowi FinAi!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation