Jak sprawdzić BIK za darmo?

Czy sprawdzenie BIK za darmo jest możliwe? Ile razy można sprawdzić BIK za darmo? Ile z reguły kosztują raporty BIK?

Jak sprawdzić BIK za darmo?

Jeżeli trafiłeś do tego artykułu, prawdopodobnie szukasz sposobu na sprawdzenie, jakie masz szanse na otrzymanie kredytu.

Wiarygodność kredytową możesz, oczywiście, sprawdzić przez stronę BIK, jednak w tej chwili ściągnięcie raportu BIK za darmo nie jest możliwe. Obecnie za każdy raport BIK trzeba zapłacić.

Swoją ocenę i szanse na otrzymanie kredytu możesz - zupełnie darmowo - sprawdzić w sklepie z kredytami FinAi, pod tym linkiem. Wystarczy kilkadziesiąt minut i ocenimy Twoje szanse na kredyt bankowy, a następnie zaoferujemy Ci oferty "szyte na miarę" - czyli dostosowane do Twojej zdolności kredytowej.

Skąd wziąć raport BIK?

Raport BIK na swój temat możesz ściągnąć ze strony www.bik.pl. Wystarczy się na niej zarejestrować. Pobierz teraz swój raport BIK i dowiedz się, co banki wiedzą o Tobie >>

Czemu powinieneś poznać ocenę kredytową FinAi?

Ocena BIK powstaje jedynie na podstawie Twojej historii kredytowej. W FinAi poznasz indywidualną ofertę w oparciu o Twoją sytuację finansową, rodzinną i zawodową. Zupełnie za darmo przeanalizujemy Twoje możliwości finansowe i dopasujemy kredyty i miesięczną ratę do Twoich zarobków.

Już dziś wejdź do sklepu z kredytami FinAi i poznaj swoją ocenę kredytową!

Przykładowa ocena kredytowa wystawiana przez FinAi

Jaki jest cennik BIK?

Ceny za raport BIK zawierający ocenę punktową (scoring) oscylują w granicach: od kilku do kilkudziesięciu złotych.

PODSUMOWANIE

  1. Swoją ocenę kredytową za darmo możesz sprawdzić w sklepie z kredytami FinAi.
  2. Raport BIK możesz ściągnąć ze strony www.bik.pl.
  3. Cena za jeden raport BIK to od kilku do kilkudziesięciu złotych.

W FinAi oferujemy Ci jeszcze jedną możliwość – nie ściągniesz u nas co prawda swojego raportu BIK (chociaż banki na pewno Cię w nim sprawdzą), ale po tym, jak wypełnisz jeden intuicyjny wniosek kredytowy, podpowiemy Ci, co możesz zrobić, żebyś poprawił swoją zdolność kredytową. Wejdź na www.finai.pl i zobacz, jak prosto możesz wziąć kredyt gotówkowy całkowicie przez internet – 100% online. Składasz wniosek bez wstawania z kanapy i pieniądze wpływają na Twoje konto. 

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation