Bank Pocztowy - w jakich godzinach są sesje elixir?

Sesja elixir w Banku Pocztowym. Kiedy sesja elixir - Bank Pocztowy.

jak_nie_spoznic_sie_z_przelewem_finai.png

Sesje elixir w Banku Pocztowym - w jakich godzinach można się ich spodziewać?

Sesje elixir to inaczej godziny, w których z kont bankowych wychodzą lub na nie przychodzą przelewy. Większość banków ma ustalone po trzy sztywne godziny sesji elixir. 

Wychodzące:

  • po godz. 11:00
  • po godz. 15:00
  • po godz. 17:30

Przychodzące:

  • do godz. 9:00
  • do godz. 13:00
  • do godz. 15:00

Przy tej okazji warto dodać, że powyższe sesje dotyczą jedynie dni roboczych, od poniedziałku do piątku. W weekendy sesje elixir są wstrzymane, chyba że mówimy o przelewach robionych z Banku Pocztowego do Banku Pocztowego. W takiej sytuacji przelew jest natychmiastowy i odbiorca przelewu widzi swoje pieniądze maksymalnie po kilku minutach od wykonania transakcji.

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Kalkulator kredytowy – czego się z niego dowiesz?

Każdy przyszły kredytobiorca staje przed pytaniem: jaką mam szansę na kredyt i jaką ratę miesięczną będę spłacał, jeśli go dostanę? W takiej sytuacji można skorzystać z pomocy naszego kalkulatora kredytowego. W tym artykule odpowiadamy na pytanie, do czego jest przydatny.

 

Zapisz się na newsletter!

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation