• Najtańszy kredyt 15 tys. zł [WRZESIEŃ 2018]

  Kredyt 15 tys. zł na dowolny cel - ranking [WRZESIEŃ 2018]

  Andrzej i Monika chcieliby wziąć kredyt na 15 tysięcy złotych, bez konkretnego celu. Który bank przygotował najkorzystniejszą ofertę we wrześniu?

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej

  Kredyt bez BIK – w którym banku?

  Zadajesz sobie pytanie, czy możliwe jest wzięcie kredytu w banku, który nie patrzyłby na BIK? A jeśli jest, to gdzie da się to zrobić? Mamy odpowiedź.

 • Najtańszy kredyt 5500 zł na wakacje w Zakopanem [WRZESIEŃ 2018]

  Ranking kredytów na wakacje za 5500 zł w Zakopanem [WRZESIEŃ 2018]

  Góry są świetne do odpoczynku o każdej porze, ale jesienią nabierają wyjątkowego uroku. Właśnie dlatego Andrzej i Monika postanowili pojechać do Zakopanego. Udali się w tym celu do banku po ofertę kredytową. Gdzie dostaną najtańszy kredyt na 5500 zł?

 • Najtańszy kredyt na meble ogrodowe [WRZESIEŃ 2018]

  Ranking kredytów na 4 tys. zł - na meble ogrodowe [WRZESIEŃ 2018]

  Lepiej późno niż wcale! Nasi potencjalni kredytobiorcy we wrześniu chcieliby kupić za pieniądze z kredytu gotówkowego meble ogrodowe. Który bank przygotował najlepszą ofertę?

 • Najtańszy kredyt na egzotyczne wakacje [WRZESIEŃ 2018]

  Ranking najlepszych kredytów na egzotyczne wakacje w Tajlandii [WRZESIEŃ 2018]

  Egzotyczne wakacje we wrześniu? Czemu nie! Tylko na to czekali nasi wrześniowi kredytobiorcy. Co zaproponowały im banki? Zobacz w naszym rankingu z tego miesiąca!

 • Najtańszy kredyt na domek letniskowy [WRZESIEŃ 2018]

  Ranking kredytów na domek letniskowy [WRZESIEŃ 2018]

  Jak miło spędzać czas w swoim domku letniskowym wie ten... kto go ma! Nasi kredytobiorcy z września, Monika i Andrzej, postanowili nie czekać i poszli do banku po kredyt na 42 tys. W którym dostali najlepsze oferty?

 • Ranking kredytów na samochód - wybierz najlepszy kredyt [WRZESIEŃ 2018]

  Ranking kredytów na samochód [WRZESIEŃ 2018]

  Używany Volkswagen Golf – to auto, które bierzemy „na warsztat” we wrześniowym rankingu kredytów na samochód. Która oferta jest najkorzystniejsza?

 • 10 najciekawszych gier i aplikacji dla dzieci – zobacz nasze zestawienie! – FinAi.pl

  10 najciekawszych gier i aplikacji online dla dzieci – zobacz nasze zestawienie!

  Wybraliśmy listę najciekawszych, naszych zdaniem, gier dostępnych na smartfony i iPhone’y, które nie tylko przykują uwagę najmłodszych, ale jest duża szansa, że jeszcze czegoś ich nauczą.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation