• toyota-aygo-02-full_tcm-1015-1653889.jpg

  Konkurs „Spacer po nagrody” został rozstrzygnięty!

  Konkurs „Spacer po nagrody” został rozstrzygnięty! Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas. Laureatom gratulujemy, mamy nadzieję, że ten dzień będzie dla Was bardzo radosny 😊

 • kredyt-hipoteczny.jpg

  Kredyt hipoteczny – najczęstsze przyczyny odrzucenia wniosku

  Od dawna marzysz o własnym domu lub mieszkaniu i w końcu podjąłeś decyzję – weźmiesz kredyt hipoteczny i już niebawem zamieszkasz we własnych czterech kątach. W zależności od swojej sytuacji życiowej złożyłeś wniosek w banku samodzielnie lub z partnerem i… bank odmówił udzielenia kredytu. Na początku nie opuszczał Cię optymizm, jednak kiedy sytuacja powtórzyła się w drugim, trzecim i czwartym banku, zacząłeś zastanawiać się, jaka jest tego przyczyna. Zastanawiasz się, co wpłynęło na odmowną odpowiedź banku? Oto najczęstsze przyczyny odrzucenia wniosku o kredyt hipoteczny – sprawdź, czy któryś z nich dotyczy właśnie Ciebie.

 • forex.jpg

  Czym jest kredyt denominowany?

  Kredyt denominowany nie jest nowym produktem, ale mimo wszystko nie należy do zbyt popularnych. Dlaczego? Pewnie ze względu na ryzyko, które za sobą niesie. Jak to bywa przy kredytach walutowych, czasami zobowiązanie tego typu naprawdę się opłaca, a czasami nie. Od kredytobiorcy zależy, czy zdecyduje się na takie przedsięwzięcie.

 • Kredyt gotówkowy – FinAi.pl

  Kredyt gotówkowy na 20 lat – czy to możliwe?

  Kredyt gotówkowy można wziąć na dowolny cel i tak naprawdę w dowolnym banku, bo ofert na rynku nie brakuje. Problem pojawia się wówczas, gdy ma to być zobowiązanie z dłuższym okresem spłaty. Na ile maksymalnie przyznawane są kredyty gotówkowe i co zrobić, kiedy chce się uzyskać pieniądze na kilkadziesiąt lat?

 • weksel-wzor.jpg

  Weksel trasowany - Co powinien zawierać ?

  Weksel trasowany jest jedną z podstawowych form weksla wykorzystywaną w zgodzie z polskim prawem. Aby dokument został uznany za ważny, musi zawierać kilka elementów podstawowych. Jakich? I kiedy stosuje się traty?

 • poreczyciel.jpg

  Kredyt z poręczycielem – kto może zostać żyrantem?

  Jeśli Twoja zdolność kredytowa nie jest wystarczająca albo dotychczasowa historia w rejestrze Biura Informacji Kredytowej wydaje się problematyczna, bank może wymagać dodatkowego zabezpieczenia w formie poręczenia kredytu. Wówczas trzeba znaleźć odpowiednią osobę, która zdecyduje się na taką odpowiedzialność i zostanie poręczycielem.

 • Odsetki ustawowe – kiedy je zapłacisz?

  Ile wynoszą odsetki ustawowe?

  Odsetki ustawowe są zdecydowanie najpowszechniejszą formą odszkodowania za zwłokę w przypadku nieopłacenia raty, faktury lub rachunków w terminie. Ich wysokość zależy od kwoty zaległości, a całość oblicza się, stosując prosty wzór matematyczny.

 • odwrocona-hipoteka.jpg

  Na czym polega odwrócona hipoteka?

  Odwrócona hipoteka, inaczej ERS lub equity release plan to usługa pozwalająca uzyskać dodatkowe pieniądze na czas emerytury. Kierowana jest tylko do ściśle określonej grupy klientów, przez co nie należy do najpopularniejszych produktów bankowych.

IcoButtonRightArrow double-arrow-top close arrow-down fb twitter link gplus gplus white linkedin linkedin white Search Arrow-left Arrow-right Camera Chat Edit Finai-logo---pie Pencil Picture Pictures Quotation